COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Mamak Fahri Korutürk Mahallesinde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 82m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12352
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 82m2
Ada 37014
Parsel 10
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 12
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat -2
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Fahri Korutürk Mahallesi, 877. Sokak, Özçelik Apartmanı, No: 5/1, Mamak /ANKARA

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Natoyolu Caddesine yakın yerleşim bölgesinde, alışveriş merkezlerine, hastaneye, belediye, pazar alanlarına çok yakın, kendisine ait 40 m² lik depo olması avantaj, 82.00 m2 KULLANIŞLI VE EKONOMİK DAİRE
Özellikler: 1 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz, binanın 2. bodrum katında, bina girişine göre, sağ yan ve arka tarafta yer alan kuzey ve doğu cepheli meskendir. Onaylı mimari projesine göre yaklaşık brüt 82 m² brüt + 40 m² depo kullanım alanında, 3 oda, 1 salon, 1 antre­hol, 1 mutfak, 1 banyo ve 1 wc bölümlerinden oluşmakta olup taşınmaza ait olan depo bitişiğinde bulunmaktadır.  Taşınmazın içine girilmediğinden iç mekan özellikleri hakkında bilgi edinilememiştir.

Ana gayrimenkul, 595,72 m2 yüz ölçümüne sahip 37014 ada, 10 parsel üzerinde betonarme karkas yapı tarzında, ayrık nizamda, 3/B yapı sınıfında, 3 bodrum + zemin + 3 normal katlı olarak inşa edilmiştir. Binanın dış cepheleri normal dış cephe boyalıdır. Binanın girişi 877. Sokağa göre, sağ yan taraftan, binanın güney cephesinden ve zemin kat seviyesinden sağlanmakta olup bina girişi, koridor zeminleri ve merdiven basamakları mermer plak kaplı, duvarları plastik boyalıdır. Bina bahçesinde açık otopark, altında kapalı otopark alanı bulunmakta olup asansör kullanımı mevcut değildir. Binanın onaylı mimari projesine göre; 3. bodrum katında; sığınak, su deposu, otopark, 2. bodrum katında; kapıcı dairesi, su sayaç odası ve 1 adet mesken, 1. bodrum katında; 3 adet mesken, zemin katında; bina girişi ve 3 adet mesken, 1. normal katı dahil, geriye kalan tüm katlarında, her katta 3 er adet mesken olmak üzere binada toplam 16 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın, 2. bodrum katında; değerlemeye konu olan 1 bağımsız bölüm numaralı mesken, 1. bodrum katında; 2, 3 ve 4 bağımsız bölüm numaralı meskenler, zemin katında; 5, 6 ve 7 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 1. normal katında; 8, 9 ve 10 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 2. normal katında; 11, 12 ve 13 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 3. normal katında; 14, 15 ve 16 bağımsız bölüm numaralı meskenler yer almaktadır.
Ulaşım: Gayrimenkulün bulunduğu bina, Ankara'nın merkezine 17 km mesafede şehrin doğusunda yer alan, Mamak İlçesi, Fahri Korutürk Mahallesi, 877. Sokak üzerinde yer alan 5 nolu Özçelik apartmanıdır. Bina konum olarak; Natoyolu Caddesine 175 m, 872. Caddeye 50 m, 887. Caddeye 250 m, Ankara Çevre Yoluna, alışveriş merkezlerine ve ilçe merkezine yakın mesafededir. Binanın bulunduğu bölge Mamak ilçesinin yeni gelişen yerleşim yerlerinden olup binanın yakın çevresinde inşaat halinde binalar ve boş parseller göze çarpmaktadır. Bölge gelir düzeyi ve sosyal yapısına göre alt ve orta gelir grubuna uygun olması alışveriş merkezlerine, hastaneye, belediye, pazar alanlarına yakın olması, ulaşım olanakları bakımından talep görmektedir. Bölge Mamak İlçesinin Natoyolu Caddesine yakın yerleşim bölgelerinden olup, ana arterlere yakın olması bölgeye olan talep seviyesini olumlu yönde etkilemektedir. Bölgede ulaşım sorunsuz olmakla beraber kısmi altyapı eksikleri mevcuttur.
Not: 26/12/2014 tarihli yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır.­