1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Mamak Bostancık Mahallesi'nde İskanlı 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 110m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 14833
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 110m2
Ada 37093
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 29/03/2018
Ruhsat Tarihi 21/07/2016
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 10

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Bostancık Mah. 1580 Sok. No: 15 / 10 Mamak/ ANKARA

Uzman Görüşü

Köşe konumlu parselde, toplu taşıma ile ulaşımı kolay mevkide, yapı kullanma izin belgeli, şık mimarili ve gösterişli yeni binada 3 oda 1 salon 110  m2 ara kat daire; ara katta yer alması, iskanlı binada yer alması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: Normal katında yer alan 10 bağımsız bölüm numaralı meskendir. Taşınmaz bina girişine göre sağ arka cephede yer almaktadır. Onaylı mimari projesine göre; salon, 3 oda, mutfak, antre,hol, banyo, wc ve balkon hacimlerinden meydana gelmekte olup, brüt 110m2, kullanım alanlıdır.

 Binanın girişi, 1580. Sokak üzerinden bakıldığında sağ yan ve güney cepheden sağlanmaktadır. Ana giriş kapısının demir doğrama olduğu görülmüştür. Binada ısıtma sistemi ferdi sistem doğalgaz yakıtlı kombilidir. Bina dış cephesi sıva üzeri akrilik boyalıdır. Binada asansör ve kapalı otopark bulunmaktadır.

 Ulaşım: Ankara İli, Mamak İlçesi, Bostancık Mahallesi, 1580. Sokak üzerinde No:15/10 posta adresindedir. Açık tarifi ise bölgenin ana arterlerinden olan Bostancık Caddesi üzerinde ilerlenir, Taşça Camii geçildikten sonra sağa 1580. Sokağa dönülür. Taşınmaz bu sokak üzerinde sol kolda yer almaktadır. Taşınmazın yer aldığı bölgeye toplu taşıma araçları ve özel araçlarla ulaşım imkânı bulunmaktadır. Yakın çevresinde Merkez Cami, Taşça İlkokulu, Coşkun Erpınar İlk ve Orta Okulu, muhtarlık, park alanları, boş arsalar ve konut binaları bulunmaktadır. Bölge orta­ alt gelir grubu yatırımcılar tarafından tercih edilmekte olup, altyapı hizmetleri büyük ölçüde tamamlanmıştır. Bölgede yapılaşma ve yenilenme hızı orta seviyededir.

Not: 29/03/2018 tarihli İskan belgesi ve 21/07/2016 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır. Tapuda Bostancık-İmar Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.