COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Mamak Bostancık Mahallesinde 101 m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 101m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12461
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 101m2
Ada 37075
Parsel 15
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 07/09/2015
Ruhsat Tarihi 02/10/2012
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 12

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Bostancık Mahallesi, Çatak Caddesi, No:88/12, Mamak/Ankara

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Çatak Caddesi üzerinde, Gençlik Merkezine yakın konumda, Toplu taşıma araçları ile ulaşımı rahat,Otoparkının ve asansörünün bulunması avantaj, Yapı Kullanma İzin Belgesi almış, kat mülkiyeti kurulmuş, 3 oda salon çift balkonlu Brüt 101.00 m2, ÇOK ŞIK MİMARİLİ BİNADA ARA KAT DAİRE

Ulaşım: Ankara İli, Mamak İlçesi, Bostancık Mahallesi, 37075 Ada, 15 Parsel, 838 m² arsa üzerine konumlanmış olan bina içerisinde bulunan, 2. normal katta yer alan 12 bağımsız bölüm nolu meskendir. Taşınmaza ulaşım bölgenin ana arterlerinden olan Turgut Özal 2. Bulvarından güney doğu yönünde ilerlerken sola, Bostancık Caddesine dönülüp ardından ilk sağa Çatak Caddesine dönülerek sağlanmaktadır. Taşınmaz Çatak Caddesi üzerinde sağ kolda, ara parselde yer almaktadır. Yakın çevresi konut ve konut altı ticari kullanım fonksiyonlu gelişmiştir. Bölge yapılaşma karakteristiğini 4­5 katlı apartman tipi yapılar oluşturmaktadır. Alt ve orta gelir grubunun talep gösterdiği bölgede Coşkun Ertepınar İlköğretim Okulu, Önder Mahallesi Gençlik Merkezi, Hüseyin Gazi Taşça Cami gibi kamusal kullanımlar bulunmaktadır. Planlı yapılaşmaya sahip bölgenin (yol, su, elektrik, doğalgaz, kanalizasyon) altyapısı tamamlanmıştır. Toplu taşıma araçları ile ulaşımı rahattır.

Özellikler: 12 b.bölüm nolu mesken nitelikli taşınmaz ana yapının 2. normal katında, Çatak Caddesi cephe hattına göre sol yan ve ön cephede konumludur. Onaylı mimari projesine göre brüt: ~101 m², net: ~90 m² (balkonlar dahil) kullanım alanına sahiptir. Antre­hol + 3 oda + 1 salon + 1 mutfak + 1 banyo + 1 wc + 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. 

Taşınmazın bulunduğu bina IIIB yapı sınıfında, ayrık nizamda, 2 bodrum + zemin + 3 normal kat + Çatı katı olarak proje ve inşa edilmiştir. Binanın 2. bodrum katında su sayaç yeri, sığınak, hidrofor odası, jeneratör odası ve kapıcı dairesi; 1. bodrum katında 4 adet mesken; zemin katında 4 adet dükkan, 2 adet mesken ve bina girişi; 1. ve 2. normal katlarında 4’er adet mesken; 3. normal katında 8 adet çatı aralı mesken bulunmakta olup bina toplam 22 adet mesken ve 4 adet dükkandan meydana gelmektedir. Binanın dış cephesi sıva üzerine akrilik esaslı boyadır. Girişi Çatak Caddesi cephe hattına göre zemin kat sağ yan cepheden sağlanmaktadır. Binanın önünde açık otoparkı ile iç kısmında asansörü bulunmaktadır. Binanın giriş kapısı demir doğramadır. Çevre düzenlemesi tamamlanmıştır. 

Not: 07.09.2015 tarihli Yapı Kullanım İzin Belgesi(iskanı) ve 02/10/2012 ­tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.