Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Ankara Mamak Başak Mahallesinde 110 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 110m2

Özellikler

Tapu no 11128
Ada 37790
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Başak Mahallesi, Nisa Sokak, No:1 / 3, Mamak / Ankara

Ankara Mamak Başak Mahallesinde 110 m2 Daire

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz; Ankara İli, Mamak İlçesi, Başak Mahallesi, Nisa Sokak, No: 1, D:3 posta adreslidir. İlçenin ana arterlerinden olan Galip Hasan Kuşçuoğlu Caddesi üzerinden doğu istikametine gidiş yönünde caddeyi sağ kolda kesen Feza Sokağa girilip, yaklaşık 100m sonra bu sokağı sağ kolda kesen Nisa Sokak ile Feza sokak kesişiminde yer alan 1 numaralı apartman yer aldığı binadır. Toplu taşıma araçlarıyla ulaşım sağlanabilmektedir.

Özellikler: Taşınmaz 1. bodrum kat 3 bb nolu ; -1. bodrum katta ve zemin katta yer alan bina girişine ve Nisa Sokağa göre solda konumlu; kuzey ve batı cephelidir. -110 m2 alanlı; hol+koridor, salon+mutfak nişi, ütü odası, sandık odası, kiler, oda, banyo, wc hacimlidir. Taşınmazın kat, kattaki konum, alan olarak uyumlu olduğu tespit edilmiştir. Ancak proje harici olarak wc bölümünün 1,5m²'lik bölümünün giriş holüne katıldığı ve mesken girişinden girildiğinde sağda yer alan odanın mutfak olarak tasarlandığı tespit edilmiştir.  Meskenin giriş kapısı çelik, salon ve oda zeminleri laminant parke, ıslak zeminleri seramik kaplı, duvarlar banyo ve wcde seramik kaplı, diğer tüm mekanlarda boyalıdır. İç kapıları panel kapı, dış cephe doğramaları ısıcamlı pvcdir. Mutfak tezgahı granit, dolaplar lake kapaklıdır. Banyo ve wc vitrifiyeleri tamdır. Isınması doğalgazlı kombi ile sağlanacak olup, ekspertiz tarihi itibariyle kombi ve radyatör montajı yapılmamıştır. Halihazırda mesken kullanılmamakta olup, manzarası bulunmamaktadır. 

Taşınmazın içinde bulunduğu ana gayrimenkul; 37790 ada 1 parsel numaralı 864 m2 arsası üzerinde, ayrık nizamda, betonarme karkas sistemde, 2 bodrum+zemin+3 normal katlı olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın 2.bodrum katta sığınak, 22 no'lu 2. Sınıf Pide Kebap Salonu, 1, 2 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 1.bodrum katta 3-4-5 bağımsız bölüm numaralı meskenler ve su deposu, zemin katta 6-7-8-9 bağımsız bölüm numaralı meskenler ve bina girişi, 1.katta 10-11-12-13 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 2. katta 14-15-16-17 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 3. katta 18-19-20-21 bağımsız bölüm numaralı meskenler yer almaktadır. Bina toplamda 22 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina girişi zemin kat seviyesinden ve kuzeybatı cepheden (Nisa Sokak) cephedendir. Apartmanın dış cephesi boyalı, çatısı kiremit örtülü, giriş kapısı metal doğramalı, bina içi zeminler mermer kaplı, duvarları tavana kadar seramik kaplı, tavanları plastik boyalıdır.Asansör ve açık otopark bulunmaktadır. Binada doğalgaz tesisatı vardır. (NOT: Vaziyet planında bina giriş yönü gösterilmemiştir, ancak kat planları ile vaziyet planındaki bina oturum alanı örtüştürüldüğünde bina girişi kuzeybatıdan olduğu tespiti yapılmıştır.)

Not: 19.06.2013 tarih ve 393 sayılı yeni yapı ruhsatı bulunmaktadır 

        10.10.2013 tarih ve 52 sayılı tadilat ruhsatı incelenmiştir.

        18.08.2014 tarih 492 sayılı yapı kullanma izin belgesi incelenmiştir.