COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Mamak Akşemsettin Mahallesinde 141 m2 Dubleks Daire

Bankadan 4 + 1 141m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11700
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 141m2
Ada 36414
Parsel 10
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 3
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 25

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Akşemsettin Mah. 1091. Sok. No:4 Cumhuriyet Apart. No:4/25 Mamak-Ankara

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz, Ankara ili, Mamak ilçesi Akşemsettin Mahallesi 1091.Sokak, Cumhuriyet Apartmanı. No:4/25 adresindedir. Taşınmaza Doğukent Caddesi üzerinde Samsum yolu kavşağından itibaren güney yönünde ilerlenilip sağ kolda bulunan Demokrasi Parkı'nı geçip ilk trafik ışıklı kavşaktan sağa 928.Cadde'ye dönülüp Şht. Piyade Er Murat Eroğlu İlkokulu önündeki kavşağı 3.sağa buradan da ilk sola dönülerek ulaşılan 1091.Sokak vasıtası ile ulaşılmaktadır. Taşınmaz gecekondu bölgesinden planlı konut bölgesine dönüşüm şeklinde gelişmekte olan yerleşim bölgesindedir. Toplu taşıma güzergahı olan 928.Cadde'ye, Pazar yerine, ilkokula yürüme mesafesindedir. Konumu itibarı ile her türlü kamu hizmetinden istifadesi tam olan bölgededir.


Özellikler: Gayrimenkul, Mamak ilçesi, 36414 ada 10 parsel üzerinde yer almakta olan binada 3. katta, bina girişine göre ön, sol tarafta, 1901.Sokak'tan binaya bakıldığında arka ve sol yan cephede yer alan, kuzey-doğu yönlü, 25 bağımsız bölüm nolu çatı aralı meskendir. Bağımsız, 85m2 brüt alanlı 3.normal katında; antre-hol, salon, 1 oda, mutfak, banyo+wc ve 1 balkondan, giriş holünde merdiven ile çıkılarak ulaşılan 56m2 brüt alanlı çatı katında; kat holü, 3 oda, banyo ve 26m2 alanlı açık terastan olmak üzere iki katta toplam 141m2 kullanım alanı ile 26m2 teras alanından oluşmaktadır. Meskenin sokağa göre arka cephede istinat duvarına cepheli olduğu ve duvar ile arasındaki mesafenin oldukça yakın olduğu görülmüştür. 
Meskenin yer aldığı bina, bodrum + zemin+ 3 normal+ çatı katlı olmak üzere toplam 6 kattan oluşmaktadır. Binaya giriş zemin kattan, 1901.Sokak'tan binaya bakıldığında sol yan cepheden sağlanmakta olup giriş kapısı ferforje süslemeli camlı demir kapıdır. Bina giriş holu zemini ile duvarları 1,10m kotuna kadar mermer plak kaplı bu kolun üzeri fasarit boyalıdır. Kat holleri zemini ve merdiven basamakları mermer plak kaplı, duvarları fasarit boyalı, merdiven korkulukları kromajlı borudur. Bina dahilinde 1 adet asansör bulunmakta olup çalışmamaktadır. Binanın tüm cepheleri akrilik esaslı boyalı olup mantolamalıdır.