Ankara Kızılcahamam'da 3+1 Daire

 • Bankadan
 • 106 m2
 • 3 + 1

Özellikler

  • Tapu no
   926
  • Pafta
   -
  • Ada
   151
  • Parsel
   36
  • Tapu Bilgisi
   Kat Mülkiyetli
  • Isıtma Sistemi
   Sobalı
  • Bina Yaşı
   17
  • Kat Sayısı
   6
  • Bulunduğu Kat
   5
  • Bağımsız Bölüm
   11

Ödeme Detayları

  • KDV
   % 0
  • Teminat Bedeli
   !
   5.000 TL

Harita

Açıklama

Açık Adres : Karşıyaka Mahallesi Selahattin Dinçer 1 Sokak Cennet Sitesi No: 1 B / 11 Kızılcahamam - Ankara (UAVT: 1299477230)

Ulaşım : Kızılcahamam İlçesi Merkez kavşağından Ankara-Bolu yoluna girilerek Ankara yönünde ilerlenir. Yaklaşık 700 m. ileriden sağa Deli Yusuf Sokağa, Deli Yusuf Sokaktan direk karşıya geçilip Selahattin Dinçer 1 Sokağa girilerek 75 m. ilerlendiğinde sağdan 2. yapı konumunda olana taşınmazın yer aldığı ana yapıya ulaşım sağlanmaktadır. Taşınmaz Ankara-Bolu yoluna 100 m., Kızılcahamam İlçe Merkezine 1000 m. Ankara il merkezine ise ~80 km. mesafededir. Karşıyaka Mahallesi Selahattin Dinçer 1 Sokak Cennet Sitesi No: 1 B / 11 Kızılcahamam - Ankara (1299477230) posta adresinde yer almaktadır. Taşınmaz konum olarak ilçe merkezinin güneyinde, yerleşimin sonunda yer almaktadır. Eğimli bir arazi yapısına sahip bölge genelinde 4 normal katlı yapılardan ve 2-3 katlı yapılardan meydana gelen orta yoğunluklu bir yapılaşma mevcuttur. Alt gelir grubu aileler tarafından tercih edilen bir bölge olup, yakın çevresinde, Mezarlık ve Kızılcahamam Sanayi Sitesi bulunmaktadır. Her türlü teknik altyapı olanaklarından yararlanılan bölgeye Ankara-Bolu Karayolu üzerinden geçen toplu taşım araçları ile ulaşılabilmektedir.

Özellikler : Gayrimenkukün yer aldığı ana yapı, 151 Ada 36 Parsel üzerine 6 adet blok ve açık otoparklardan oluşan Cennet Yapı Kooperatifi isimli sitenin B bloğudur. Söz konusu sitede yer alan blokların her biri bodrum + zemin + 4 normal katlı olarak inşa edilmişlerdir. Her blokta 11 adet bağımsız bölüm bulunmakta olup, sitede toplam 66 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Gayrimenkulün yer aldığı yapı 3/A yapı grubu, betonarme karkas sistemde inşa edilmiştir. Selahattin Dinçer-1 Sokak cephe hattına göre ön (güney) cephe zemin kat seviyesinden girilerek ulaşılan taşınmazın dış yüzeyleri sıva üzeri akrilik boyalıdır. Ana yapının giriş holü ve kat holü zeminleri ile merdiven basamakları dökme mozaik kaplı, bu mahallerin duvarları ise yarıya kadar sıva üzeri yağlı boyalı, diğer yarıda ise sıva üzeri plastik boyalıdır. Ana yapı kalitesi orta düzeydedir. Gayrimenkulü yer aldığı blok önde 151 Ada 35 Parsel üzerinde yer alan yapılar yönüne, sağ yanda A blok yönüne, sol yanda C blok yönüne, arkada ise Selahattin Dinçer Sokak yönüne bakmaktadır. 

Antre, salon, 2’si salona açılan 3 adet oda, mutfak, 2 adet balkon, banyo ve wc mahallerinden oluşan gayrimenkul ~brüt 106 m² büyüklüğündedir. Antre, mutfak, balkon, banyo ve wc mahallerinin zemin döşemeleri seramik, salon ve odaların zemin döşemeleri laminat parke kaplıdır. Banyo ve wc mahallerinin duvarları fayans, salon ve odaların duvarları sıva üzeri plastik boyalıdır. Mutfak mahallinde suntalam dolap ve mermer tezgah; banyo mahallinde dolap üzeri lavabo ve klozet yer almaktadır. Ana giriş kapısı çelik, iç kapı doğramaları yağlı boyalı ahşap, pencere doğramaları ısıcamlı pvc doğramadır. Elektrik, su ve haberleşme tesisatları mevcut ve kullanılır durumdaki gayrimenkulün ısıtılması katı yakıtlı soba ile sağlanmaktadır.

Daire konut bölgesinde yer alması, iyi ışık alması açısından oturum ve yatırım amaçlı değerlendirilebilir.

Not : Taşınmazın tapuya tescilli projesinde kapı numarası farklı işlenmiş olup, satış/devir işlemi gerçekleştirildikten sonra sorunun çözümü için Tapu Müdürülüğü’nde karşı dairenin maliği ile bağımsız bölüm numaralarının değiştirilmesi gerekmektedir. Bu sebeple krediye uygun olmayıp, nakit alınması gerekmektedir. Devir işlemi sonrasında, ilgili işlemle kısıtlayıcılığı ortadan kalkacaktır.Gizle Hepsini Gör