Ankara Keçiören'de 2+1 71 m² Daire

Bankadan • 2 + 1 • 71m2

Özellikler

Tapu no 5447
Pafta 0
Ada 30340
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 13
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Kanuni Mh, Orhangazi Cd, 918.Sk, Gülhan Apt, No:1/1 Keçiören/ANKARA

Açıklama

Ulaşım:  Ankara Çevre Yolu'nda kuzeydoğu yönde ilerlerken Bağlum kavşağından çıkılarak, sağda Osmangazi Caddesi'ne dönülür. Bu cadde üzerinde 1km ilerledikten sonra solda 918.Sokağa dönüldüğünde, Osmangazi Caddesi ile 918.Sokak kesişiminde yer alan köşe parselde konumlu binadır. Bölgenin teknik altyapısı ve kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Ulaşım toplu taşım araçlarıyla Osmangazi Caddesi üzerinden sağlanmaktadır.


Özellikler: Taşınmaz mimari projesine göre yaklaşık 71m2 alanlıdır. Projesine göre taşınmaz salon, 2 oda, antre, hol, mutfak, banyo, wc ­lavabo ve 2 balkon alanlarından oluşmaktadır. Fiili durumda taşınmazın projesine uygun olduğu görülmüştür.  kuru hacim zeminleri salon ve odalarda lamine parke kaplama, antre ve mutfakta seramik yer karosu kaplama, duvarlar sıva üzeri boyalıdır. Islak hacim zeminleri seramik yer karosu, duvarlar fayans kaplıdır.

Gayrimenkulün bulunduğu  bina girişi zemin kattan, güneybatı cepheden ve 918. Sokak üzerinden sağlanmaktadır. Giriş kapısı camlı demir doğramadır. Bina içerisinde ortak alan zeminleri ve merdiven basamakları mermer plak kaplı, duvarlar yarıya kadar mermer plak kaplı, yarıdan yukarısı sıva üzeri boyalıdır. Isıtma sistemi doğalgaz yakıtlı kombili kalorifer sistemi olan binanın dış cephesi dış cephe boyası ile kaplıdır. 

1 numaralı bağımsız bölüm, projesine göre; zemin katta, bina girişine göre sağ önde kalan, güneydoğu, kuzeydoğu ve güneybatı cepheli meskendir. 

Giriş kapısı çelik, oda kapıları ahşap doğrama, balkon kapısı ve pencereler ahşap doğramadır. Mutfak dolapları hazırkesim suntalam olup mutfak tezgahı mermerdir. Taşınmazda ısınma, doğalgazlı kalorifer sistemi ile sağlanmaktadır. Meskenin uzun süredir boş durumda olması nedeni ile lamine parkeler deforme olmuş, duvarlarda badana boya ihtiyacı bulunmaktadır. Pencere doğramaları ve mutfak dolapları da tadilat gerektirmektedir. Meskenin bina dışına bakan duvarlarında yer yer rutubet nedeni ile bozulmalar olduğu gözlenmiştir.

Not: NO:533­05­ Tarihi:20/10/2005 ­ Açıklama : YAPI KULLANMA İZİN BELGESİ(İSKAN) bulunmaktadır.