Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Ankara Keçiören Yayla Mahallesinde 172 m2 6+1 Daire

Bankadan 6 + 1 172m2

Özellikler

Tapu no 9552
Ada 30766
Parsel 14
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 9
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 13

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Yayla mahallesi, 1429 sokak, Tekin Apartmanı, No:16/13 KEÇİÖREN/ANKARA

Ankara Keçiören Yayla Mahallesinde 172 m2 6+1 Daire

Açıklama

Ulaşım: Bölgenin ana arterlerinden Bağcı ve Şehit Mustafa Ercigez Caddelerinin kesiştiği kavşaktan sağa, kuzeybatı yöne Şehit Mustafa Ercigez Caddesine devam edilir. Yaklaşık 960 metre ilerlenip sola 1429.Sokağa dönülür. Değerleme konusu taşınmaz bu sokak üzerinde yaklaşık 190 metre ileride sağ kolda konumludur.


Özellikler: Taşınmaz; 3.normal ve çatı arası katında konumlu 13 bağımsız bölüm numaralı dubleks mesken, bina girişine göre sol ve ön tarafta konumlu olup, güneybatı cephelidir. Onaylı mimari projesine göre ve yerinde yaklaşık 172 m2+35 m2 teras kullanım alanına sahiptir. Daire 3. normal katta yaklaşık brüt 103 m2 olup antre, hol, wc, mutfak, balkon, 3 oda ve salon; çatı arası katında yaklaşık brüt 69 m2 + 35 m2 teras olup; hol, banyo, 3 oda ve teras hacimlerinden oluşmaktadır.

Dairenin salon ve odalarının zemini laminat parke kaplı, duvarları plastik boyalı ve tavanları kartonpiyer süslemelidir. Mutfak, antre ve hol hacimlerinin zemini seramik kaplı, duvarları plastik boyalı ve tavanları kartonpiyer süslemedir. Islak hacimlerin zemini ve duvarları seramik kaplı, tavanları plastik boyalıdır. Mutfak dolapları laminat tezgâhı mermerdir. Banyo alanlarında lavabo, tuvalet taşı ve klozet yer almaktadır. Taşınmazın giriş kapısı çelik iç kapıları panel kapıdır. Pencereleri pvc’den mamuldür. Dairenin ısınması doğalgaz yakıtlı kombi kalorifer sistem ile sağlanmaktadır. Teras alanından salon alanına su geçişi olmuş salon tavanı kabarmıştır. Aynı şekilde teras katta çatı arası oda kısmındaki tüm parkeler su almış olup kabarmıştır. Mutfak dolapları kırık vaziyette olup onarım ihtiyacı vardır.

Bina, 708 m2 yüzölçümlü 30766 ada 14 parsel üzerinde ayrık nizam ve betonarme karkas tarzda inşa edilmiştir. Bina onaylı mimari projesine göre 2 bodrum + zemin + 3 normal kattan oluşmaktadır. Projesine göre 2. bodrum katta otopark ve sığınak; 1.bodrum katta bina girişi, kapıcı dairesi ile 1 ve 2 nolu meskenler; zemin, 1, 2. normal katlarda 3’er adet mesken, 3. normal katta 2’si çatı aralı 3 adet mesken olmak üzere toplam 14 bağımsız bölüm mevcuttur. Bina girişi projesine uygun olarak, 1.bodrum kattan, güneydoğu cepheden ve 1429. Sokaktan sağlanmaktadır. Binanın dışı bronz ve beyaz renkli dış cephe boyalıdır. Binanın giriş kapısı demir doğrama olup camlıdır. Bina korkulukları demirden mamul olup merdiven basamakları ve sahanlıkları mermer kaplıdır. Binada 1 adet asansör bulunmakta olup taşınmazın ısınma sistemi doğalgaz yakıtlı kombi kaloriferdir.


Not: 25/12/2009 tarihli İskan Belgesi mevcuttur.