1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Keçiören Şehit Kubilay Mahallesi'nde 260 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 260m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17972
Metre Kare 260m2
Ada 18799
Parsel 23
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı Tam
Bina Yaşı 15
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 3
Ruhsat Tarihi 13/03/2005
Bağımsız Bölüm 19
Bulunduğu Kat -1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Şehit Kubilay Mahallesi 1741.Sokak Kadıoğlu Apt. No:6/A (Tapuda 19) Keçiören/Ankara

Uzman Görüşü

Teknik altyapısı tamamlanmış olması,  günlük ihtiyaçlarını Değirmendere, Selim ve Özlem Caddeleri üzerinde yer alan küçük ve orta ölçekli ticari işletmelerden karşılanabilmesi, ulaşımın toplu taşım araçlarıyla sürekli olarak caddeler üzerinden sağlanabilmesi taşınmazın avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: Binanın 1. Bodrum ve 2. Bodrum katında yer alan, 19 bağımsız bölüm numaralı, 3. Sınıf Pide ve Kebap Salonudur. Taşınmaz bina girişine göre ön tarafta yer almaktadır. Onaylı mimari projesine göre, 1.bodrum katta brüt 90m2, 2.Bodrum kata brüt 170m2, brüt toplam 260m2 kullanım alanlıdır. Taşınmazın 1.Bodrum kat seviyesinden ve 1741. Sokak üzerinden sağlanan girişi bulunmaktadır. Giriş kapısı dışında dükkan cephesi bulunmamaktadır.

Ana gayrimenkul 907m2 yüzölçümlü arsa üzerine, ayrık nizam tarzında, betonarme yapı strüktüründe, 2 Bodrum, Zemin, 3 Normal ve Çatı Arası Kat olarak 2006 yılında inşa edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu binanın 2.Bodrum katta 19 nolu 3 sinif pide kebap salonu eklentisi-otopark-sığınak-su deposu, 1. Bodrum katta 19 nolu 3 sinif pide kebap salonu-2 adet mesken, diğer katlarda 4 er adet mesken olmak üzere toplamda 19 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Binanın dış cephesi ince sıva üzeri, diş cephe boyalıdır. Bina giriş kapısı ve merdiven korkulukları demir doğramadır. Bina girişi, merdivenleri. ortak alanlar mermer kaplama, bina içi duvarlar 1.20 m kadar mermer kaplı, üzéri saten boyalıdır. Bina girişi zemin kattan olup, 1741.Sokak üzerinden sağlanmaktadır. Binada asansör ve kapalı otopark mevcuttur. 

Ulaşım: Taşınmaz, Ankara İli, Keçiören ilçesi, Şehit Kubilay Mahallesi, 1741.Sokak, Kadıoğlu Apt. No: 6/A (Tapuda 19) posta adresli yerde bulunmaktadır. Açık tarifi ise bölgenin ana arterlerinden olan Değirmendere, Özlem ve Selim Caddelerin kesiştiği noktadan Değirmendere Caddesine girilir. Bu Cadde üzerinden ilerlerken sağdan 3.ncü sokak olan 1741.Sokağa girilir. Bu sokağında sağındaki 3 ncü parsel üzerindeki 6 nolu Kadıoğlu Apartmanın 2 ve 1 Bodrum katındaki işyeridir. Taşınmaz Değirmendere Caddesine üç bina içerdedir. Taşınmazın ara sokak üzerinde ve Değirmendere Caddesi sonlarında olması nedeniyle ticari yoğunluk bulunmamaktadır. Bölgede genellikle Bodrum+ Zemin + 3 ve 4 katlı ve ayrık nizamlı binalardan oluşan bir yapılaşma mevcuttur. Bölge ilçenin dönüşüm sürecini tamamlamış yerlerinden biridir. Sosyal donatı alanları yeterli seviyededir. Bölgenin teknik altyapısı tamamlanmış olup, kamu yararından istifadesi tamdır. Bölge sakinleri günlük ihtiyaçlarını Değirmendere, Selim ve Özlem Caddeleri üzerinde yer alan küçük ve orta ölçekli ticari işletmelerden sağlayabilmektedir. Ulaşım toplu taşım araçlarıyla sürekli olarak bu caddeler üzerinden sağlanabilmektedir.

Not: 13/03/2005 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmaz, Ankara İli, Keçiören ilçesi, Şehit Kubilay Mahallesi, 1741.Sokak, Kadıoğlu Apt. No: 6/A (Tapuda 19) posta adresli yerde bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.