COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Keçiören Kavacık Subayevleri Mahallesi'nde 3+1 110 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 110m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16698
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 110m2
Ada 6763
Parsel 17
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 23
Kat Sayısı 2
Ruhsat Tarihi 27/10/1997
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kavacık Subayevleri Mahallesi, Yakakent Sokak, Irmak Apartmanı,No:4/1 Keçiören Ankara

Açıklama

Özellikler: Zemin Kat 1 nolu mesken nitelikli bağımsız bölüm, bina girişine göre sağ ön ve sağ yan cephede, Yakakent Sokağına göre ön cephede yer almaktadır. Onaylı mimari projesine göre yaklaşık 110 m2 kullanım alanı, 3 oda, salon, mutfak, antre, koridor, banyo, wc ve 1 balkon mahallinden oluşmaktadır.

Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul 1005m2 yüzölçümüne arsa üzerinde, ayrık nizamda, betonarme yapı tarzında Bodrum-zemin-2 normal kat + çatı kat olarak 1997 yılında inşa edilmiştir. Tkgm Portal (Keçiören Belediyesi) ve Keçiören Tapu Müdürlüğünde bulunan 17.10.1997 tarih onaylı mimari projesine göre Bodrum katında otopark, sığınak ve su deposu, zemin katında 1,2,3,4 nolu meskenler, 1. katında 5,6,7,8 nolu meskenler, 2. katında ise 9,10,11,12 nolu çatı aralı meskenler olmak üzere binada toplam 12 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Asansörü bulunmayan binanın dış cephesi boyalıdır. Binanın girişi zemin kat güneybatı cepheden sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı demir doğrama arası cam bölmeli, merdiven korkulukları demir doğramadır. Bina girişi, kat holleri ile merdiven basamaklan mermer kaplı, tüm bu mahallerin duvarları saten boyalıdır. Binada açık otopark alanı ve doğalgaz yakıtı kombi-kalorifer sistemi bulunmaktadır Çevre düzenlemesi tamdır. 

Ulaşım: Kavacık Subayevleri Mahallesi, Yakakent Sokak, Irmak Apartmanı,No:4/1 Keçiören Ankara adresinde konumludur. Çevreli caddesine yakın konumdadır. Toplu ulaşım duraklarına yakındır.

Not: 27/10/1997 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.