COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Keçiören Karşıyaka Mahallesinde 2+1 90m2 Daire

Bankadan 2 + 1 90m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 13997
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 90m2
Ada 91386
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 13
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Ankara İli, Keçiören İlçesi, Karşıyaka Mahallesi, Samanyolu Caddesi No:14/B B Blok

Açıklama

Özellikler: 3 bağımsız bölüm numaralı mesken, binanın zemin katında yer alan, bina girişine göre sol, yan ve arka tarafta; kuzeydoğu ve kuzeybatı cepheli meskendir. Onaylı mimari projesine göre yaklaşık 90 m2 brüt kullanım alanında, 2 oda, 1 salon, 1 antre, 1 hol, 1 mutfak, 1 banyo, 1 wc ve 1 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Yapının işçilik ve malzeme kalitesi iyi kalitededir. 

Meskenin yer aldığı B blok parselin güneydoğusunda yer almakta olup, betonarme karkas sistemde, 3/B yapı sınıfında, 2 bodrum, zemin ve 13 normal kattan oluşmaktadır. Bina girişi güneybatı cephesinden ve zemin kat seviyesinden sağlanmakta olup girişinde alüminyum doğrama kapısı mevcuttur. Blok dış cepheleri sıva üzeri normal dış cephe boyasıdır. Blokta 2 adet asansör projelendirilmiştir. Vaziyet planına göre site içerisinde otopark ve yeşil alanlar bulunmakta olup çevre düzenlemesi kısmen tamamlanmıştır. B bloğun 2. bodrum katında, sığınak ve su deposu, 1. bodrum katında 2 adet mesken, sığınak ve kapıcı dairesi, zemin katı dahil diğer tüm katlarında 4 er adet mesken mevcut olup, blokta toplam 58 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır.

Ulaşım: Gayrimenkulün bulunduğu ana taşınmaz; Ankara İli, Keçiören İlçesi, Karşıyaka Mahallesi, Samanyolu Caddesi üzerinde konumlu 14 dış kapı numaralı Dost Uğur Konut Yapı Kooperatifi içinde yer almaktadır. Site konum olarak, Taştepe Caddesine yaklaşık 750 m, Mahmudiye Caddesine 200 m mesafede yer almakta olup ilçe ve şehir merkezine uzak mesafededir. Taşınmaza ulaşım içini; bölgenin ana arterlerinden olan Bağlum bulvarında kuzey istikametinde ilerlenirken sağa Kardelen Caddesi`ne dönülür. Cadde üzerinde yaklaşık 1,5 km ilerlenir ve sola Uluharman Caddesi`ne dönülür. Bu Cadde üzerinde yaklaşık 900 m ilerlenir ve Mahmudiye Caddesine dönülür. Bu cadde üzerinde ise yaklaşık 1,3 km ilerlenir ve sola Samanyolu Caddesine dönülür. Taşınmazın içinde bulunduğu site, bu cadde üzerinde yaklaşık 200 m sonrasında sol kol üzerinde yer almaktadır.

Not: 19/11/2014 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.