1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Keçiören Karşıyaka Mahallesi'nde 2+1 90 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 90m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16118
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 90m2
Ada 91386
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 11
Kat Sayısı 13
Ruhsat Tarihi 19.02.2009
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm A-3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karşıyaka Mahallesi, Samanyolu Caddesi, 14 a/3 Keçiören/Ankara

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, ana gayrimenkulün 1. bodrum katında, bina girişine sağ ön tarafta yer alan, iki cepheli (güneydoğu ve güneybatı yönlü) meskendir. Taşınmaz, mimari projesine göre yaklaşık 90 m2 kullanım alanına sahip olup 2 oda, 1 salon, 1 mutfak, 1 antre, 1 banyo, 1 wc ve 1 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. İç kapılar, mutfak dolaplarının tezgah üstü kısmı yoktur. Taşınmazın boyaya ihtiyacı vardır.

Gayrimenkulün bulunduğu site, a ve b blok olmak üzere iki adet bloktan ve bu bloklarda konumlu 117 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Samanyolu caddesi üzerinden siteye doğru bakıldığında arkada kalan blok a blok, önde kalan blok b blok olarak isimlendirilmiştir. Taşınmazın konumlu olduğu a blok, projesine göre, 2 bodrum, zemin ve 13 normal katlı olmak üzere toplam 16 katlı olup mimari projesine göre 59 adet mesken olmak üzere toplam 59 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Binada 2 adet asansör bulunmaktadır. Vaziyet planında gösterilen bina giriş yönü yerindeki giriş ile uygundur. Mimari projesine göre, binanın 2. bodrum katında sığınak, su deposu ve su sayaç yeri, 1. bodrum katında sığınak, su sayaç odası, elektrik sayaç odası ve 3 adet mesken, zemin katında bina girişi ile 4 adet mesken, 1. ve 13. normal katları dahil olmak üzere tüm normal katlarında 4 er adet mesken bulunmaktadır. 

Ulaşım: Taşınmaz, Ankara ili, Keçiören ilçesi, Karşıyaka Mahallesi, Samanyolu Caddesi, 14 a/3 konumludur. Taşınmazın bulunduğu binanın girişi güneybatı yönünde konumlanmış olup site içinden ve zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. 

Not: Taşınmazın 19.02.2009 tarihli yapı ruhsat kaydı bulunmaktadır.  Gayrimenkulün konumlu olduğu A bloğun, 2016 yılı içinde %90 inşaat seviyesindeyken yapı denetim sözleşmesinin feshedildiği bilgisi şifahen alınmıştır.  Taşınmazın içinin tadilata ihtiyacı vardır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.