Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Ankara Keçiören Kafkas'ta 3+1 95 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 95m2

Özellikler

Tapu no 5518
Pafta 0
Ada 7
Parsel 11
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 19
Kat Sayısı 6
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

KAFKAS Mah. PARK Sok. No: 4 / 4 KEÇİÖREN / ANKARA

Açıklama

Ulaşım: Gayrimenkule ulaşım; bölgenin ana arterlerinden olan Bağlum Bulvarı üzerinde güney istikametinde ilerlenir ve yolun sağ kesiminde yer alan Selvi Sokağa girilir. Selvi Sokak üzerinde yaklaşık olarak 450 m ilerlenir ve sola taşınmazın yer aldığı Park Sokağa dönülür. Konu taşınmaz Park Sokak üzerinde sağ kolda yaklaşık 50 m mesafede 2.parselde yer almaktadır. 


Özellikler: 4 bağımsız bölüm numaralı gayrimenkul mimari projesine göre; Taşınmaz 95 m2 kullanım alanına sahip olup 3 oda, salon­ antre­ mutfak­ banyo ­WC ­2 balkon mahallerinden oluştuğu tespit edilmiştir. Taşınmazın bir odası salona bağımlıdır. 08.08.2016 tarihinde Keçiören Tapu Müdürlüğü’nde 08.09.1997 tarihli mimari projesine göre yerinde yapılan incelemede doğru yerde konumlandığı tespit edilmiştir. Bina girişi kapısının Sol ­arka­ yan cephesinde kalan iki cepheli dairedir. Konu taşınmazın iç özellikleri ise; salon ve odalarda zeminler laminant parke ve duvarlar plastik boyalıdır. Ana giriş kapısı çeliktir. İç kapılar ahşap ve pencereler PVC dir. Mutfak mahallinde dolaplar laminant kapaklı ve tezgâh mermerittir. Islak hacimler duvar ve zeminleri seramik kaplıdır. Banyoda vitrifiye bulunmaktadır.


Gayrimenkulün içinde bulunduğu ana taşınmaz, 7 ada 11 parsel üzerinde; 667 m2 imar parseli üzerine, ayrık nizamda, betonarme karkas yapı tarzında (yapı sınıfı 3­B) halinde inşa edilmiştir. Yapı 4.deprem bölgesinde bulunmaktadır. Binada gözle görülür depremsel bir hasar tespit edilmemiştir. Binanın dış cephesi sarı­ kahve renk tonlarda dış cephe boyası ile kaplıdır. Bina girişi Park Sokağa göre ön cepheden ve zemin kattandır. Ana giriş kapısı demir ve rüzgarlık kapısı ahşap doğramadır. Ortak mekanların zemin döşemesi mozaik kaplama duvarlar plastik boyalıdır. Apartmanın ısıtma sistemi kombili ısıtma sistemidir. Keçiören Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nde yapılan incelemede; binanın 2 bodrum kat, zemin kat, 4 normal kat ve 19 ayrı bağımsız bölümden oluştuğu tespit edilmiştir. 

Bağlum: Ankara'nın Keçiören ilçesine bağlı 24.000 nüfuslu semttir. Merkeze 13 km uzaktadır. Karakaya, Kafkas, Karşıyaka ve Hisar Mahalleleri olmak üzere 4 mahalleden oluşmaktadır. Tarım ve Hayvancılığın giderek önemini kaybettiği belde günümüzde kasapları ve piknik alanları ile tanınmaktadır. Yüksekliği merkeze göre fazla olan belde de (rakım 1175m.) nüfus hızla artmakta ve günümüzde 40 bini geçmiş bulunmaktadır. Bağlum Kafkaslar kentsel bir dönüşüm içinde olup büyük ilgi görmekte ve müteahhitlerin en çok ilgi gösterdiği yerlerden biri olmaktadır. Kamu ulaşımı mevcuttur.

13.08.1999 tarih 1999/24 sayılı yapı kullanma izin belgesi(iskan) mevcuttur.