COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Keçiören Kafkas Mahallesinde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 115m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11411
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 115m2
Ada 8
Parsel 16
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 13
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

KAFKAS MAHALLESİ,KARAKAYA CADDESİ, ANADOLU APARTMANI, NO:55/7 KEÇİÖREN/ANKARA

Ankara Keçiören Kafkas Mahallesinde 3+1 Daire

Açıklama

Ulaşım: Tarif olarak, bölgenin ana arterlerinden olan Ankara Çevre Yolu ile Bağlum Bulvarı 'nın kesişimi referans alınarak Bağlum Bulvarı üzerinde, kuzey yönde yaklaşık 930 metre ilerlenerek. sola Karakaya Caddesi'ne dönülür.Taşımnazın yer aldığı ana gayrimenkul yaklaşık 600 metre ileride, sağ kol üzerinde, köşe parselde yer almaktadır. Bölge ilçenin eski yerleşim alanlarından olup, yapılaşma sınırlı düzeyde devam etmektedir. Çevrede genellikle zemin üzeri 3-4 katlı yapılaşma hakimdir. 

Özellikler: 49/853 arsa paylı, 1. kat. 7 numaralı bağımsız bölüm projesine göre 108 m2 brüt alanlı olup, mesken vasfındadır. Mesken; 3 oda, salon mutfak, banyo, wc, antre ve 2 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Balkonlara ulaşım mutfak ve odadan sağlanmaktadır. Taşınmaz bina girişine göre sol tarafta, arka cephede yer almaktadır. Taşınmaz kuzey doğu cephelidir. Yerinde yapılan incelemede, ışıklık bölümünden 1.75 mlik kısmın tuvalete dahil edildiği ışıklık bölümüne 4.25 m2 alanlı banyo bölümü oluşturulduğu, 2 m2 alanlı hava bacası ve banyo bölümlerinin odaya dahil edildiği tespit edilmiştir. Mevcut brüt alan 115 m2 olarak hesaplanmıştır. Taşınmazın giriş kapısı çelik kapı, iç kapılar ahşap panel kapı, pencereleri ve balkon kapılan ısı camlı ahşap doğramadır. Salon ve oda zeminleri laminant parke kaplı, duvarlar saten boyalı, tavanlar kartonpiyerlidir. Islak zeminler seramik kaplı olup, mutfak, banyo ve wc duvarları seramik kaplıdır. Mutfakta suntalam mutfak dolapları ve mermer tezgah bulunmaktadır. Banyoda duş bataryası, klozet ve lavabo, wc de klasik tuvalet taşı ve lavabo bulunmaktadır. Taşınmazın ısınması doğalgazla sağlanmakta olup kombi ve radyatörler mevcuttur. 

Ana gayrimenkul 853 m2 alanlı arsa üzerine, bitişik nizamda, betonarme karkas yapı cinsinde, bodrum + zemin + 4 normal katlı ve 19 bağımsız bölümlü olarak inşa edilmiştir. Projesine göre binanın bodrum katında; sığınak, su deposu, enerji odası, zemin katında; bina girişi, kapıcı dairesi, 3 mesken ve diğer katların her birinde 4'er mesken bulunmaktadır. Binanın dış cepheleri mantolama üzeri akrilik esaslı dış cephe boyalıdır. Bina giriş kapısı ve merdiven korkulukları demir doğramadır. Bina girişi merdivenler ve ortak alanları karo mozaik, duvarlar fasarit kaplıdır. Ana taşınmaz asansörlü olarak projelendirilmiştir.

Not: 04/12/2007 tarihli Yapı Kullanma İzin Belgesi (İskan) bulunmaktadır.