1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Keçiören Kafkas Mahallesi'nde 1+1 70 m2 Daire

Bankadan 1 + 1 70m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16115
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 70m2
Ada 1837
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 13
Kat Sayısı 3
Ruhsat Tarihi 11.04.2007
Bulunduğu Kat -2
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kafkas Mahallesi, Çilek Sokak, No: 4/1, Keçiören/Ankara

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz oda, salon, mutfak, antre, banyo, wc ve balkon hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 70 m2 dir. -2. bodrum katta yer almaktadır.

Ana taşınmaz 2 bodrum + zemin + 3 normal kattan oluşmakta olup toplam 6 katlıdır. 2.bodrum katta, 2 adet mesken ve müştemilat, 1.bodrum katta, 3 adet mesken, zemin katta, 2 adet mesken, 2 adet dükkan ve bina girişi, 1.kat dahil diğer katlarda 3 er adet mesken bulunmaktadır. Ana binada toplam 18 adet bağımsız bölüm mevcuttur. 

Ulaşım: Taşınmaz Kafkas Mahallesi, Çilek Sokak, No: 4/1, Keçiören/Ankara konumludur. Toplu taşıma noktalarına yakındır. Taşınmazın çevresinde çeşitli donatı alanları yer almaktadır. 

Not: Taşınmazın 11.04.2007 tarihli yapı ruhsat kaydı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.