COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Keçiören Hisar Mahallesinde 3+1 113 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 113m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 9467
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 113m2
Ada 2724
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 1
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

HİSAR MAH. MEZARLIK SOK. NO:5/8 KEÇİÖREN/ ANKARA

Ankara Keçiören Hisar Mahallesinde 3+1 113 m2 Daire

Açıklama

Ulaşım: Keçiören İlçesinin ana caddelerinden olan Bağlum Bulvarı üzerinden Kuzey yönünde ilerlerken sol tarafta bulunan Okul Caddesine ve sol tarafa Mareşal Fevzi Çakmak Caddesine girilir, bu cadde üzerinde ilerlenerek sağ tarafa Mezarlık Sokağa girilir, bu sokak üzerinde sol tarafta yer alan 5 kapı numaralı apartman değerleme konusu taşınmazın bulunduğu binadır. 8 no’lu bağımsız bölüm Güney ve Batı cephede yer almaktadır. Binanın cephe olduğu yol asfalt olup, araç ve yaya trafiği bakımından yoğun olmayan bir bölgedir. Bölge, yeni gelişmekte olan bir bölge olup, genellikle zemin kat üzeri 3­-4 katlı ve çok katlı konut kullanımlı yapıların yoğun olduğu bir bölgedir. Bölgede yapılaşma süreci yüksek seviyede devam etmekte olup, doluluk oranı düşük seviyededir. Her türlü altyapı hizmeti belediye tarafından karşılanmaktadır. Sosyal donatı alanları yeterli seviyededir. Bölgeden kentin diğer bölgelerine ulaşım toplu taşıma araçlarıyla sağlanmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde: Bağlum Merkez Cami, Bağlum İlkokulu bulunmaktadır.
Özellikler: 8 numaralı bağımsız bölüm mimari projesine göre 2. Bodrum Kattan olan bina girişine göre Zemin Katta sol ön konumda yer 
almaktadır. Taşınmaz; Güney ve Batı yönlere cephelidir. Antre, 3 oda, salon, mutfak, banyo, wc, antre ve 1 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Salon ve odalarda zeminler laminat parke ve duvarlar plastik boyalıdır. Ana giriş kapısı çeliktir. İç kapılar Amerikan Panel ve pencereler PVC dir. Mutfak mahallinde dolaplar laminant kapaklı ve tezgâh mermerittir. Islak hacimler duvar ve zeminleri seramik kaplıdır. Banyoda vitrifiye bulunmaktadır. 
Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul 1.015,00­m² alanlı 2724 ada 3 parselde 3/B yapı grubunda 2 
bodrum, zemin ve 3 normal kattan oluşmaktadır. Binanın 2. Bodrum Katında: sığınak, su deposu, su sayaç yeri, enerji odası, 1. Bodrum Katında: 1,2,3 ve 4 nolu meskenler, Zemin ile 3. Katlarda her katta 4 er bağımsız bölüm olmak üzere toplam 20 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi Güney cephesinden 2. Bodrum Kat seviyesinden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi mantolama üzeri dış cephe boyası ile boyalıdır. İnceleme işlemi dışarıdan yapılmış olup taşınmazın içerisi görülememiştir. Binada 1 adet asansör ile bina çevresinde açık otopark alanları bulunmaktadır.
Not: 01/06/2016 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.