COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Keçiören Çaldıran Mahallesinde 3+1 110 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 110m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12195
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 110m2
Ada 30410
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat -2
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Çaldıran Mah., 525 Sok., Hilal Apt., No:5/1, Keçiören/ANKARA

Ankara Keçiören Çaldıran Mahallesinde 3+1 110 m2 Daire

Açıklama

Merkezi konumda, İSKANLI VE BAKIMLI BİNADA, otoparklı, 3 oda salon 110 m2 daire
Özellikler: 1 bağımsız bölüm nolu gayrimenkul mimari projesine göre; Taşınmaz 110 m2 kullanım alanına sahip olup kiler-­sandık odası­-oda-salon­antre-­mutfak-­banyo-­WC mahallerinden oluşmaktadır. Mimari projesine göre yerinde yapılan incelemede doğru yerde konumlandığı tespit edilmiştir. Zemin kat bina girişi kapısının sol cephesinde kalan tek cepheli dairedir. 

Taşınmazın iç özellikleri ise; salon ve odalarda zeminler laminant parke ve duvarlar plastik boyalıdır. Ana giriş kapısı çeliktir. İç kapılar Amerikan Panel ve pencereler ahşaptır. Mutfak mahallinde dolaplar laminant kapaklı ve tezgâh mermerittir. Islak hacimler duvar ve zeminleri seramik kaplıdır. Banyoda vitrifiye bulunmaktadır. Taşınmazın kombi ve petekleri takılı değildir.
Gayrimenkulün içinde bulunduğu ana taşınmaz, 30410 ada 3 parsel üzerinde; 598 m2 imar parseli 
üzerine, ayrık nizamda, betonarme karkas yapı tarzında (yapı sınıfı 3­B) halinde inşa edilmiştir. Binanın dış cephesi pembe­-beyaz renk tonlarda dış cephe boyası ile kaplıdır. Bina girişi 525. Sokağa göre yan cepheden ve zemin kattandır. Ana giriş kapısı demir ve rüzgarlık kapısı ahşap doğramadır. Ortak mekanların zemin döşemesi mermer kaplama duvarlar 1,20 m kotunda mermer ve üst kısımlar plastik boya kaplıdır. Apartmanın ısıtma sistemi kombili ısıtma sistemidir. Binanın 3 bodrum kat + zemin kat + 3 normal kat ve 12 ayrı bağımsız bölümden oluştuğu tespit edilmiştir. Binanın açık otoparkı bulunmaktadır.
Ulaşım: B
ölgenin ana arterlerinden olan 492.Cadde üzerinde güney istikametinde ilerlenir ve yolun sağ kesiminde yer alan taşınmazın yer aldığı 525.Sokağa dönülür. Taşınmaz 525.Sokak üzerinde sol kolda yaklaşık 65 m mesafede 3.parselde yer almaktadır. Keçiören İlçesi; şehrin eski ve konut ağırlıklı yerleşim bölgelerinden biridir. Bölgede yer alan yapılar genel olarak ayrık nizam yapı stilinde ve 4-­5 katlı olarak inşa edilmiş olup konut amaçlı kullanılmaktadır. Keçiören ilçesi eski yerleşim birimlerinden olup bölge yapılaşmasının tamamlamıştır. Kamu ulaşımı mevcuttur.
Not: 28.02.2014 tarihli yapı kullanma izin belgesi mevcuttur.