COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Keçiören Bağlum Mahallesinde Natamam 118 m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 118m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13523
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 118m2
Ada 91386
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 2
Kat Sayısı 13
Bulunduğu Kat 5
Bağımsız Bölüm B Blok 26

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 15

Adres

Ankara İli, Keçiören İlçesi, Karşıyaka Mahallesi, Samanyolu Caddesi, No: 14 B / 26

Açıklama

Özellikler: B Blok 26 bağımsız bölüm nolu taşınmaz bina girişine göre sol ön tarafta, kuzeybatı ve kuzeydoğu cephede yer almaktadır. Onaylı mimari projesine göre konu taşınmaz 118.-m² brüt kullanım alanına sahip olup; 3 oda, salon, banyo, wc, antre, hol, mutfak ve 3 balkon bölümlerinden meydana gelmektedir. Taşınmazın salon ve odaların zemini kaplamalı, antre, hol ve mutfak zeminleri seramik kaplamalı olup, duvarları alçı sıva üzeri saten boyalıdır. Banyo ve wc zeminleri ve duvarları seramik kaplamalı olup, vitrifiye malzemeleri henüz takılmamıştır. Mutfakta mutfak dolabı tezgahı takılı durumdadır. Taşınmazın giriş kapısı çelik olup, iç kapıları ahşaptır. Camları pvc doğramadır. Taşınmazın ısınma sistemi doğal gaz yakıtlı kombi sistemi olup kombi ve petek montajı henüz yapılmamıştır. Taşınmaz mahallinde yaklaşık 90 inşaat seviyeli olarak tespit edilmiştir. İnşaat kalemleri farklılık göstermekle birlikte tamamlanmış inşaat seviyeleri yaklaşık olarak aynıdır. ( Sistemsel olarak tek inşaat seviyesi gösterilmiştir.)
Ana taşınmaz 7.342,00.-m² arsa üzerine blok nizamda betonarme yapı türünde 4/A yapı grubunda konut olarak A ve B blok olmak üzere toplam 2 adet bloklu olarak inşa edilmektedir. Site içerisinde peyzaj çalışmaları, çocuk oyun alanı çalışmaları devam etmektedir. Onaylı mimari projesine göre B Blok 2 bodrum + zemin kat + 13 normal kattan meydana gelmektedir. Binanın 2. bodrum katında; yangın+temiz su deposu, hidrofor + jeneratör odası, su sayaç odası, sığınak, 1. bodrum katında; elektrik sayaç odası, kapıcı dairesi, 1, 2 nolu meskenler, zemin katında; 3,4,5,6 nolu meskenler, bina girişi, 1. kat ile 13. katlar arası her katta 4 adet mesken olmak üzere toplamda 58 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi zemin katından ve güneybatı cepheden sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı camlı alüminyum doğrama, merdiven korkulukları demir doğrama olup, bina içinde kat holleri ve merdiven basamakları mermer kaplamalı olup, duvarları alçı sıva üzeri saten boyalıdır. Bina dış cephesi akrilik esaslı dış cephe boyalıdır. Bloklarda 2 şer adet asansör bulunmaktadır. Fakat asansör ray montajı yapılmış olup, kabin ve makine dairesi montajı yapılmamıştır.

Ulaşım: Taşınmaz; Ankara İli, Keçiören İlçesi, Karşıyaka Mahallesi, Samanyolu Caddesi, No: 14 B / 26 posta adresli yerde bulunmaktadır. Açık tarifi ise; Uluharman Caddesi üzerinde kuzeybatı istikametinde ilerlenirken sağa Mahmudiye Caddesine dönülür. Bu cadde üzerinde yaklaşık 1.46 km. ilerlenir ve sola kuzeybatı istikamete dönülür. Bu istikamette yaklaşık 185 m. ilerlenir ve taşınmazın konumlu olduğu siteye ulaşılır. Taşınmazın bulunduğu bölge gelişmekte olan bölge konumunda olup, çevresinde kendisine benzer tarzda yapılaşmalar yer almaktadır. Bölgenin teknik altyapısı tamamlanmış olup, kamu yararından istifadesi tamdır. Ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile Mahmudiye Caddesi üzerinden kolaylıkla sağlanmaktadır.

Not: 19/11/2014 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Yapı denetim firmasının iş feshi nedeniyle ruhsat problemi olduğu ve dava sürecinin devam ettiği belirlenmiştir. Kat irtifakı kurulmuş ancak ruhsat süresi dolmuştur. Bu nedenle satıcının inşaatın tamamlanacağı veya ruhsat- iskan gibi yasal evraklara dair taahhüt vermeyecektir. Satış sonrası taşınmazda oluşacak yasal masraflar alıcıya ait olacaktır.