Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Ankara Keçiören Ayvalı Mahallesinde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 88m2

Özellikler

Tapu no 10979
Ada 6007
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 27
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 10

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Ayvalı Mahallesi, Süleymaniye Caddesi, No: 65/10 Keçiören/Ankara

Ankara Keçiören Ayvalı Mahallesinde 3+1 Daire

Açıklama

Ulaşım:  Ankara İli, Keçiören İlçesi, Ayvalı Mahallesi, Süleymaniye Caddesi, No:65/10 adresinde konumludur. Taşınmaza ulaşım, Ulus tarafından Etlik istikametine giderken Etlik Caddesinde kuzeybatı yönünde ilerlenir. Gülhane Araştırma ve Eğitim Hastanesi’ni geçtikten sonra yaklaşık 1 km ilerdeki kavşaktan sola Halil Sezai Erkut Caddesi’ne dönülür. Yaklaşık 300 m sonra sağ kol üzerinden Ayvalı Caddesi’ne dönülür. Yol boyunca ilerlenir. Yaklaşık 1600 m sonra sol tarafa Süleymaniye Caddesi’ne dönülür. Taşınmaz yaklaşık 600 m ilerde Süleymaniye Caddesi ile Mini Sokağın kesişiminde sol tarafta köşe parselde konumludur. Bölge şehir merkezine orta mesafede, sosyoekonomik açıdan alt ve orta gelir gurubundan

ailelerin ikamet ettiği konut yerleşim alanıdır. Taşınmaz, toplu taşıma araçlarının güzergahına ve günlük ihtiyaçların karşılanabileceği mekanlara yürüme mesafesinde yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgede Kardeşler Spor Tesisi, Şht. Deniz Astsubay Çvş. Bilge İlhan Parkı, Süleymaniye Parkı, Göktürk Parkı, Ayvalı Şehit Halim Maraş İmam Hatip Ortaokulu bulunmaktadır.

Özellikler:  10 no’lu taşınmaz, bina girişine göre solda, 2. katta konumlu olup Kuzey ve Doğu cephelidir. Projesinde yaklaşık 88 m2 brüt inşaat alanına sahip olan daire, 3 oda, mutfak, salon, banyo, wc ve 1 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın projesine uygun olup olmadığı tespit edilememiştir. Gayrimenkulün kat, konum ve plan olarak kat irtifakına esas mimari projesine uygun olduğu varsayımı ile projesindeki kat konum ve planlama dikkate alınarak düzenlenmiştir.

Ana gayrimenkul, 580 m2 yüz ölçümüne sahip, 6007 ada 1 parsel üzerinde konumlu, Ayrık nizamda, betonarme yapı tarzında inşa edilmiştir. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre, 3 Bodrum + Zemin + 2 Normal Kattan oluşmaktadır. Taşınmazın 3. Bodrum katında, sığınak, su deposu, 12 meskenin eklentisi, 2. Bodrum katında 1 mesken, 1 pide salonu, 1 dükkan, 1. Bodrum katında 2 mesken, 1 dükkan, Zemin katında ve 2 Normal katta 3’er adet mesken olmak üzere toplam 15 bağımsız bölüm mevcuttur. Bina girişi 2. Bodrum kat, batı cepheden, Süleymaniye Caddesi’nden sağlanmaktadır. Taşınmazın dış kapısı camlı demir doğrama, dış cephesi dış cephe boyası ile boyalıdır.


Not: :16/06/1993  tarihli İskan belgesi bulunmaktadır.