COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Keçiören Atapark Mahallesi'nde 1+1 Daire

Bankadan 1 + 1 43m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14165
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 43m2
Ada 31098
Parsel 9
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 19/03/2014
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 16

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ankara Keçiören Atapark Mahallesi 1388 sokak 1. bodrum kat 16 nolu bağımsız bölüm

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 1 Bodrum kat+ zemin kat+ 3 normal kattan oluşan binanın 1.bodrum katında yer alan DÜKKAN vasıflı 43 m2 16 nolu bağımsız bölümdür. Mesken olarak kullanılmakta olup, 1 oda 1 salondan oluşmakta olup, seramik döşemelidir. Taşınmazın 1388. sokağa cepheli yaklaşık 6 metre olup, derinliği ise yaklaşık 7 metredir. Bulunduğu cadde araç ve yay trafiği konusunda zayıf durumdadır.

Not: 19.03.2014 tarihli yapı kullanma izin belgesi ( iskanı) vardır. Taşınmazın tapu niteliği DÜKKAN'dır fakat mesken olarak kullanılmaktadır. Halihazırda kiracısı olup, aylık kira getirisi 400 TL'dir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.