COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Kahramankazan Satıkadın Mahallesi'nde 3+1 156 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 156m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16702
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 156m2
Ada 220945
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 7
İskan Tarihi 01/11/2019
Ruhsat Tarihi 29/09/2017
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 16

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Satıkadın Mahallesi Şehit Adnan Satılmış Caddesi Osmanlı Apartmanı, No:5/16 Kahramankazan / Ankara

Açıklama

Özellikler: 16 nolu bağımsız bölüm 4. katta yer almaktadır. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre 3 oda, salon. Mutfak, banyo, duş, wc, kiler, antre ve 2 balkon hacimlerinden oluşmakta ve brüt 156 m2 kullanım alanıdır. 

Ana gayrimenkul 1.692,00 m2 alan arsa üzerinde, ayrık nizamda, betonarme karkas yapı tarzında, bodrum, zemin ve 7 normal kat olmak üzere toplam 9 kat olarak inşa edilmiştir. Onaylı mimari projesine göre binanın bodrum katında, otopark, sığınak, su deposu su sayaç yen, elektrik odası ve dükkanlara ait depolar zemin katında, 10 adet dükkan ve bina girişi normal katının her birinde dörder adet mesken bulunmakta olup binada toplam 38 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Bina girişi caddeye göre ön cepheden, kuzeybatı yönden sağlanmaktadır. Binanın dış cephelen mantolama üzeri akrilik dış cephe bayası ile boyalıdır Bina giriş kapısı camı alüminyum doğramadır. Binada 2 adet asansör ve yangın merdiveni bulunmaktadır. Binaya ait açık ve kapalı otopark alanları mevcuttur.16 bağımsız bölüm numaralı mesken, binanın 4.nomal katında, zemin kuzeybatı yönden sağlanan bina girişine göre sol ön bölümde yer almakta kuzeydoğu ve kuzeybatı yönlere cephelidir. 

Ulaşım: Ankara ili Kahramankazan iIçesi, Satıkadın Mahallesi, Şehit Adnan Satılmış Caddesi, 5 dış kapı numaralı Osmanlı Apartmanının 4. katında bulunan 16 bağımsız bölüm numaralı mesken nitelikli taşınmazdır. Ulaşım: Fevzi Çakmak Caddesi üzerinde kuzeydoğu yönde ilerlenirken bu caddeyi solda kesen Mimar Sinan Caddesine girilir ve bu caddeyi kesen Şehit Adnan Satılmış Caddesinden sağa dönülür. Taşınmaz bu cadde üzerinde sağ kolda konumludur. Yakın konumunda: Kahramankazan Belediyesi, Merkez Ulu Cami, Hakan Güvençer Anadolu Lisesi Muhsin Yazıcıoğlu Parkı bulunmaktadır. Bölgede yapılaşma devam etmekte olup, 4 ve üzen katı, benzer mimari özelliklere sahip, konut kullanım binalar bulunmaktadır. Bölge sosyoekonomik yönden alt ve orta gelir grubuna hitap eden bir bölgedir. Ticari faaliyetler taşınmaza yürüme mesafesinde yer alan ana caddelerdeki işletmelerce yürütülmektedir Bölge alt yapısına tamamlamış olup kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Bölgeye ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlarla sağlanmakladır. 

Not: 29/09/2017 tarihli yapı ruhsatı ve 01/11/2019 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.