0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Ankara Gölbaşı Çimşit Mahallesi'nde 5443 m2 Tarla

Sahibinden 5443m2

Özellikler

Satıcı:
Sahibinden
Tapu no:
19418
Metre Kare:
5443m2
Ada:
125979
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çimşit 125979 ada 1 parsel, Gölbaşı/Ankara

Açıklama

ANKARA GÖLBAŞI ÇİMŞİT MAHALLESİ'NDE 5.442 m2 YATIRIMLIK TARLA

Özellikler: Taşınmaz Ankara ili, Gölbaşı ilçesi, Çimşit Mahallesi'nde 125979 ada 1 parsel de yer almaktadır. Yüzölçümü 5.443,24 m2'dir. Tapu vasfı 'TARLA'dır.  Parsel geometrik olarak dikdörtgene yakın formda olup, topografik olarak kuzeydoğu cephesinde kuzeybatı cephesine doğru hafif eğimli arazi yapısına sahiptir. Parselin 3 cephesi kadastro yoluna cepheli ve diğer cephesi komşu parsel ile sınırdır. 

Taşınmaz Çimşit Mahallesinin kuzeydoğusunda yaklaşık 1 km uzaklıktadır. Ankara-Konya Yoluna ise yaklaşık 3 km mesafede yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu Çimşit Mahallesi ve civar mahallerde genellikle arpa, buğday gibi ürünler ekilmektedir. Bölgede kuru tarım yapılmaktadır. Bölgeye ulaşım özel araçlar ile sağlanmaktadır.


Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.