COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Etimesgut Topçu Mahallesi'nde 20 m2 Dükkan

Bankadan 20m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 6056
Metre Kare 20m2
Ada 45761
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 9
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm 11
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Topçu Mahallesi 1536. Sokak İrem Apartmanı No:4 Zemin Kat Etimesgut/Ankara

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza için, bölgenin ana arterlerinden olan 1544. Cadde üzerinden 1512. Cadde yönüne ilerlenirken sağ kolda yer alan 1536. Sokak'a girilip batı yönünde yaklaşık 100 m ilerlendiğinde, sağ kol üzerinde taşınmazın yer aldığı binaya ulaşılır.

Özellikler:  Taşınmaz binanın zemin katında, bina girişine göre sol ön tarafta konumlu ve güney cephelidir. Dükkanın cephesi yaklaşık 4,25 metre, derinliği yaklaşık 4,5 metre, yüksekliği 2.70 m'dir.  Taşınmazda zeminler seramik kaplı, duvarlar plastik boyalıdır. Taşınmazın onaylı mimarı projesine göre brüt 20 m² kullanım alanlı dükkan hacminden oluşmaktadır. Dükkan giriş kapısı ve camekanları demir doğramadır. 

Proje harici olarak taşınmaz ile 10 bağımsız bölüm numaralı dükkanla arasındaki duvar iptal edilmiş olup tek bir bağımsız bölüm haline getirilmiştir ve birlikte kullanılmaktadır. Ayrıca taşınmazın giriş kısmındaki merdiven iptal edilmiş olup, giriş kapısının yeri sağ tarafa doğru kaydırılmıştır. Tespit edilen aykırılıklar geri dönüştürülebilir niteliktedir.

Taşınmazın bulunduğu bina  445 m² arsa ve üzerinde yer alan betonarme yapı tarzında, ayrık nizamlı, bodrum kat , zemin kat, 3 normal kat olarak inşa edilmiştir. Binada toplam 11 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Binanın girişi zemin kattan ve güneybatı cepheden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi sıva üzeri boya kaplıdır. Binanın merdivenleri ve kat sahanlıkları mermer, merdiven evi duvarları plastik boyalıdır. Binanın merdiven korkulukları ve dış kapısı demir doğramadır.