COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Etimesgut Şehit Osman Avcı Mahallesinde 3+1 150 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 150m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12114
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 150m2
Ada 46641
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 7
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 12

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

ŞEHİT OSMAN AVCI MAHALLESİ , MALAZGİRT 1071 CADDESİ NO:57/12 ETİMESGUT/ANKARA

Ankara Etimesgut Şehit Osman Avcı Mahallesinde 3+1 150 m2 Daire

Açıklama

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı , Aliya İzzet Begoviç Parkı , eğitim kurumları, Özel Eryaman Hastanesi ve Metro istasyonun açok yakın TERCİH EDİLEN BÖLGEDE, merkezi sistem pay ölçerli kat kaloriferi, açık otopark, çift asansör ile konforlu YENİ BİNADA, 3 oda salon 150.00 m2 ARA KAT DAİRE
Ulaşım:
 Ankara İli, ana bulvarlarından olan Fatih Sultan Mehmet Bulvarı üzerinde güney yönünde ilerlerken bu bulvarı sağ tarafta kesen 2636.Caddeye girilir. Bu cadde üzerinde yaklaşık olarak 170 metre batı yönünde ilerlenir ve ana taşınmazın da üzerinde bulunduğu Malazgirt 1071. Cadde yönüne doğru girilir. Bu cadde üzerinde güney istikamette yaklaşık olarak 690 metre ilerlendikten sonra taşınmazın da içerisinde bulunduğu 57 dış kapı numaralı bina sağ tarafımızda kalmaktadır. 12 no'lu bağımsız bölüm binanın doğu ve kuzey cephesinde yer almaktadır. Binanın cephe olduğu yol asfalt olup, araç ve yaya trafiği bakımından orta yoğunlukta olan bir bölgedir. Bölge büyük oranda gelişmiş olan bir bölge olup, genellikle zemin kat üzeri 8 katlı konut kullanımlı yapılar ve çok katlı yapıların yoğun olduğu bir bölgedir. Bölgede yapılaşma süreci orta seviyede devam etmekte olup, doluluk oranı yüksek seviyededir. Her türlü altyapı hizmeti belediye tarafından karşılanmaktadır. Sosyal donatı alanları yeterli seviyededir. Bölgeden kentin diğer bölgelerine ulaşım toplu taşıma araçlarıyla sağlanmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde: Tüvtürk araç muayene istasyonu, Ankara ili ana arterlerinden olan Fatih Sultan Mehmet Bulvarı, Aliya İzzet Begoviç Parkı, Şehit Erdem Ertan Ortaokulu, Şehit Erdem Ertan İmam Hatip Ortaokulu, Şehit Seçkin Çil Anaokulu, Özel Eryaman Hastanesi, Eryaman Lale Camii, Metro istasyonu vb. sosyal donatılar yeterli seviyede bulunmaktadır.
Özellikler: 12 bağımsız bölüm numaralı gayrimenkul zemin kattan olan ana bina girişine göre sol ön köşe konumda olup doğu ve kuzey yönlere 
cephelidir. Onaylı mimari projesine göre 3 oda, salon, mutfak, banyo, duş, wc, hol, antre ve 1 balkon düzenindedir. Projesinde yapılan ölçümlerde gayrimenkul brüt: 147 m2'dir. Ancak sonradan, mimari projesine aykırı olarak bina ortak alan olan tesisat şaftının 3 m2'si taşınmaza eklenmiştir. Taşınmazın iç mekan özellikleri tespit edilememiştir.
Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul 2496,00m² alanlı 46641 ada 3 parselde 4/A yapı grubunda 
1 bodrum, zemin ve 7 normal kattan oluşmaktadır. Binanın bodrum katında: Kapıcı dairesi, yönetim odası, kazan dairesi, su deposu, hidrofor, su sayaç yeri, enerji odası, apartmana ait depo, sığınak, wc alanları ve bina girişi bulunmaktadır. Binanın zemin katında: Bina girişi, 1, 2 ve 3 bağımsız bölüm no.lu konutlar, binanın 1 ila 7. Normal katlarında her katında 3 er adet konut nitelikli taşınmaz bulunmakta olup toplamda 24 adet konut bulunmaktadır. Bina dış cephesi mantolama üzeri dış cephe boyası olup, zemin kat seviyesinde kuzey, bodrum kat seviyesinde batı cephesinden olmak üzere 2 bina girişi bulunmaktadır. Bina giriş kapıları alüminyum çelik doğramadır. Bina giriş ve kat holleri mermer kaplama, duvarları sıva üzeri plastik iç cephe boyası ile boyalıdır. Binada ısınma sistemi doğalgaz olup, konutlar: merkezi sistem pay ölçerli kat kaloriferi ile ısıtılmaktadır. 2 adet asansörü bulunan binanın etrafı demir doğrama ile çevrili olup bina alanı içerisinde açık otopark alanları ve yeşil alan bulunmaktadır.

Not: 19/02/2016 tarihli yapı kullanım izin belgesi (iskan) bulunmaktadır.