COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Etimesgut Piyade Mahallesinde 119 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 119m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12820
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 119m2
Ada 45371
Parsel 17
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 12
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

PİYADE MAH. 1968. SOKAK NUR APT. NO:10/6 ETİMESGUT/ANKARA (ADRES KODU: 1226881470)

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 3 oda, 1 salon, 2 balkon, 1 banyo ve 1 mutfaktan oluşmaktadır. Bina girişine göre sağ tarafta yer almakta olup doğu-batı cephelidir. Dış kapı çelik, iç kapılar panel, pencereler pvc doğramadır. 
Ana taşınmaz bodrum + zemin + 3 normal kat + çatı aralı kattan oluşmaktadır.Giriş kapısı alüminyum, merdiven korkulukları demir doğrama, giriş, kat ve merdiven hol zeminleri ile merdiven basamakları ile duvarların 1,2 mt.’ye kadar olan kısımları mermer kaplama, duvarların kalan kısımları ve tavanlar sıva üzeri boyalıdır. 
Ulaşım: Bölgede 1544. Cadde ve Atilla Eşer Caddesi ana arter niteliğinde olup ulaşım bu akslar üzerinden 
sağlanmaktadır. Yakın çevrede sosyal donatı alanları ile taşınmazın yer aldığı ana yapıya benzer yapılar yer almaktadır. Alt ve üst yapı hizmetlerinden istifadesi bölge itibariyle gelişimini tamamlamış olan bir lokasyondur.