1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Etimesgut Dolphin AVM'de Kiracılı 80 m2 Dükkan

Sahibinden 80m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 18261
Metre Kare 80m2
Ada 46543
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 16
Isıtma Sistemi Klima
Kat Sayısı 4
Bağımsız Bölüm 92
Bulunduğu Kat 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Dildevrimi Cd. 285 Sk. No:3 Kat:1 D:92 Eryamanevleri/Ankara

Açıklama

DOLPHİN AVM'DE KİRACILI DÜKKAN 

Özellikler: Taşınmaz Eryaman Evleri Dolphin AVM'de konumlu olup 80 m2 kullanım alanlıdır. 1. kat 92 bağımsız bölüm numaralı dükkan vasıflı taşınmazda baca sistemi bulunmaktadır. Taşınmazın 10000 konuttan oluşan Eryamanevleri'nde ve Dolphin AVM içerisinde olması avantajdır.

Dolphin AVM, yaklaşık 21.000 m2 kapalı alan ve 800 araçlık otoparkı bulunan, 16 yıldır faaliyet gösteren bir avmdir. 

Kira getirisi 4000 TL, aidatı 1125 TL olup içerisinde kiracı bulunmaktadır.

Ulaşım: Dildevrimi Cd. 285 Sk. No:3 Eryamanevleri/Ankara adresinde konumludur.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.