1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Elmadağ Kemalpaşa Mahallesi'nde 75 m2 Dükkan

Bankadan 75m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17332
Metre Kare 75m2
Ada 197
Parsel 20
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 5
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 2
Ruhsat Tarihi 26/02/2016
Bağımsız Bölüm 8
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kemalpaşa Mah. Soğukpınar Cad. No:20A K:Zemin D:8 Elmadağ/Ankara

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz zemin katta 8 bağımsız bölüm numaralı dükkan mimari projesine göre zemin katta 75 m2 dükkan+wc hacmi kullanım alanına sahiptir. Soğukpınar Caddesi üzerinden binaya bakıldığı zaman en sağ kolda, bina girişine göre sol ön cephede yer almaktadır. Dükkan dış kapısı demir doğrama cam kapıdır. Vitrin komple camekan ile kaplıdır. Vitrin cephesi yaklaşık 5.00 metredir. Taşınmaz DÜKKAN vasıflıdır.

Ana gayrimenkul 510 m² yüzölçümlü arsa üzerine III/B yapı sınıfında betonarme karkas inşaat tarzında ayrık nizamlı olarak inşa edilmiş olup 2 bodrum kat + zemin kat +2 normal kat olmak üzere toplam 5 katlidir. Binanın 2.bodrum katında bina ortak alanları kapalı otopark alanları, 1.bodrum katinda 1 adet mesken ,6 nolu dükkana ait depo alanı, bina ortak alanları, zemin katta bina girişi, 3 er adet dükkan. 1.normal katta 2 şer adet mesken, 2. normal katta 2 şer adet çatı aralı mesken olmak üzere binada toplam 8 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina dış cephesi akrilik esaslı dış cephe boyası, merdivenleri ve kat sahanlıkları mermerdir. Bina merdiven korkulukları alüminyum doğrama, giriş kapısı camlı alüminyum doğramadır. Bina girişi batı cephesinden zemin kattan ve Soğukpınar Caddesine göre arka cepheden sağlanmaktadır. 

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için Avcı Sokak üzerinde kuzeydoğu yönünde ilerlenirken sağa Soğukpınar Caddesi' ne dönülür. Yaklaşık 250 metre ilerledikten sonra konu taşınmaz sağ kolda köşe parselde konumludur. Taşınmazın yer aldığı sokak ticari hareketliliği açısından üçüncül derece hareketli sokaklardan biridir. Bölge alt-orta gelir grubuna hitap etmekte olup cadde üzerinde alt katlanı ticari kullanımda olan genellikle 5-10 yıllık 4-5 katlı binalar yer almaktadır.

Not: 26/02/2016 tarihli yapı ruhsatı vardır.Elmadağ Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü'nden 11.03.2021 tarih ve 10:45 saatinde alınan bilgilere göre taşınmazın bulunduğu parsel 07.06.2000 tarih 2000-34 sayılı onayl: 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı kapsamında 'Konut Alanı lejantlı alan içerisinde ayrık nizam,3 Kat, Taks: 0.40. E:1.20 yapılaşma koşullarına sahiptir.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.