Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Ankara Elmadağ Hasanoğlan Mahallesinde 108 m2 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 108m2

Özellikler

Tapu no 7993
Ada 26
Parsel 14
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 25
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Hasanoğlan-Fa h Mahallesi, Gençlik Caddesi, Yıldırım Apartmanı, No:3/1, Elmadağ/Ankara

Açıklama

Ulaşım: Bölgenin ana arterlerinden olan Menderes Bulvarı üzerinde kuzeydoğu istikametinde ilerlenirken sağa Muzaffer Ekşi Caddesi’ne, bu caddeden ilk sola Celal Bayar Bulvarı’na girilir. Bu bulvar üzerinde yaklaşık 400m. ilerlendiğinde sağa Gençlik Caddesi’ne girilir, taşınmazlar bu cadde sol kol üstünde yaklaşık 100m. ileride sol kol üstünde konumludur.

Özellikler:  Binanın bodrum katında, bina girişine göre sol yan cephede konumludur. Taşınmaz onaylı projesine göre ve mevcutta 2 adet oda, salon, mutfak, antre, banyo, wc hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 108m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın giriş kapısı, pencereleri ve iç kapıları ahşap doğrama, zemin kaplaması seramiktir. Mutfakta ahşap profil kapaklı mutfak dolabı ve mermer tezgah bulunmakta, banyoda lavabo ve küvet yer almaktadır. Taşınmazın ısınması doğalgazlı kombi sistemi ile sağlanmakta olup kombi ve petekler mevcuttur. Taşınmazın bodrum katta yer alması nedeni ile pencereleri zemin seviyesinden oldukça yükseğe konumlandırılmış olup kullanışsız olduğu düşünülmektedir. Ayrıca bu durum, taşınmazın ışık alma kabiliyetini de olumsuz bir şekilde etkilemektedir.

1 Bodrum + zemin + 4 normal katlı olarak, ayrık nizamda, betonarme yapı tarzında inşa edilmiştir. Onaylı mimari projesine göre, bodrum katında bir adet mesken, kazan dairesi ve sığınak, zemin katında 2 adet dükkan ve bina girişi, diğer normal katlarında 2’şer adet mesken olmak üzere toplamda 11 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina giriş holü, merdiven ve sahanlıklar mermer plak kaplı, duvarları plastik boyalı ve merdiven korkulukları demir profil doğramadan imal edilmiştir. Bina dış cephesi akrilik esaslı dış cephe boyalıdır. Bina giriş kapısı camekanlı alüminyum doğramadan imal edilmiş olup, bina içerisinde asansör bulunmamaktadır. Bina girişi doğu cepheden ve zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır.

Not: 30/11/1993 tarihli  Yapı Kullanma İzin Belgesi (iskan) bulunmaktadır.