Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Ankara Elmadağ Hasanoğlan Mahallesinde 96 m2 Dükkan

Bankadan 95m2

Özellikler

Tapu no 7994
Ada 26
Parsel 14
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 25
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 4
Bağımsız Bölüm 11
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Hasanoğlan-Fa h Mahallesi, Gençlik Caddesi, Yıldırım Apartmanı, No:3/11, Elmadağ/Ankara

Açıklama

Ulaşım: Bölgenin ana arterlerinden olan Menderes Bulvarı üzerinde kuzeydoğu istikametinde ilerlenirken sağa Muzaffer Ekşi Caddesi’ne, bu caddeden ilk sola Celal Bayar Bulvarı’na girilir. Bu bulvar üzerinde yaklaşık 400m. ilerlendiğinde sağa Gençlik Caddesi’ne girilir, taşınmazlar bu cadde sol kol üstünde yaklaşık 100m. ileride sol kol üstünde konumludur.

Özellikler:  Binanın zemin katında, bina girişine göre sol yan ve ön cephede konumludur. Taşınmaz onaylı projesine göre yaklaşık brüt 95m2 kullanım alanına sahip olup 2 adet oda, mutfak ve wc hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın Gençlik Caddesi’ne yaklaşık 5,10m. cephesi bulunmakta olup bu cephe alüminyum doğramalı camekandır. Projesine göre taşınmazın girişi Gençlik Caddesi’ne bakan cepheden sağlanmakta olup giriş kapısı camlı alüminyum doğramadır. Mahallinde yapılan incelemede taşınmaza projesinden faklı olarak bina içerisinde giriş holünden, giriş sağlayacak şekilde kapı açıldığı görülmüştür. Söz konusu kapı ahşap doğramadır. Taşınmazın giriş holü zemini mermer plak kaplamalı, oda zeminleri ahşap parke kaplamalı, mutfak ve wc zeminleri ile wc duvarları seramik kaplı, diğer duvarlar alçı sıva üzeri saten boyalıdır. Wc hacminde ufak bir küvet, mutfak hacminde ahşap doğrama mutfak dolabı ve mermer tezgah yer almaktadır. Taşınmazın ısınması doğalgazlı kombi sistemi ile sağlanmakta olup kombi ve petekler mevcuttur.

1 Bodrum + zemin + 4 normal katlı olarak, ayrık nizamda, betonarme yapı tarzında inşa edilmiştir. Onaylı mimari projesine göre, bodrum katında bir adet mesken, kazan dairesi ve sığınak, zemin katında 2 adet dükkan ve bina girişi, diğer normal katlarında 2’şer adet mesken olmak üzere toplamda 11 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina giriş holü, merdiven ve sahanlıklar mermer plak kaplı, duvarları plastik boyalı ve merdiven korkulukları demir profil doğramadan imal edilmiştir. Bina dış cephesi akrilik esaslı dış cephe boyalıdır. Bina giriş kapısı camekanlı alüminyum doğramadan imal edilmiş olup, bina içerisinde asansör bulunmamaktadır. Bina girişi doğu cepheden ve zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır.

Not: 30/11/1993 tarihli Yapı Kullanma İzin Belgesi (iskan) bulunmaktadır.