1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Elmadağ Hasanoğlan Bahçelievler Mahallesi'nde 145 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 145m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17151
Metre Kare 145m2
Ada 165
Parsel 14
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 10
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 13/08/2013
Ruhsat Tarihi 30/12/2011
Bağımsız Bölüm 11
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Hasanoğlan Bahçelievler Mahallesi, Demir Sokak, No:29/A ELMADAĞ / ANKARA

Uzman Görüşü

Hasanoğlan Öğretmenler İlkokulu, Bahçelievler Cami, Hasanoğlan Anadolu İmam Hatip Lisesi, Polis Meslek Yüksekokulu gibi kamusal alanlara yakın konumda, iskanlı olması, DEPOLU Brüt 145.00 m2 DÜKKAN olması sebebiyle avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: Zemin kattan, kuzeydoğu cepheden sağlanan bina girişine göre sağ taraf yan kısımda konumlu olup, kuzeybatı yöne cephelidir. Dükkanın 2.60m sokağa cephesi bulunmaktadır. Onaylı Mimari Projesine yapılan incelemeye göre; Zemin Katı: tek hacimden oluşmakta olup brüt 10 m2 kullanım alanına sahiptir. Bodrum Katı: tek hacimden oluşmakta olup brüt 135m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın tapu vasfı DEPOLU DÜKKANDIR.

Ana gayrimenkul 603,00m² yüz ölçümüne sahip 165 ada 14 parsel üzerinde, ayrık nizamda,3B yapı sınıfında ve betonarme sistemde inşa edilmiştir. Bağımsız bölümün yer aldığı ana gayrimenkul; Bodrum + Zemin + 4 Normal Kat olarak proje ve inşa edilmiştir. Ana gayrimenkulün. Bodrum katta; 11 numaralı dükkana ait depo, enerji odası, su sayaç yeri, su deposu + hidrofor, su deposu + hidrofor, zemin katta; bina girişi, 1 ve 2 numaralı bağımsız bölüm numaralı meskenler, 11 numaralı depolu dükkan, 1.normal kat – 4. normal katlarda; 2’şer adet mesken olmak üzere binada 10 adet mesken nitelikli taşınmaz yer almaktadır. Bina Girişi Demir Sokak cephe zemin kat seviyesinde, kuzeydoğu cepheden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi dış cephe boyası ile boyalıdır. Çatısı kiremit kaplıdır. Bina giriş kapısı camlı demir doğramadır Bina giriş ve kat holleri zeminleri mermer, duvarları 1.20m mermer üzeri saten boyalıdır. Merdivenleri mermer, korkulukları alüminyum doğramadır. Binada 1 adet asansör bulunmaktadır. 

Ulaşım: Hasanoğlan Bahçelievler Mahallesi,( tapu kaydında Hasanoğlan İstasyon Mahallesi olarak geçmektedir.) Demir Sokak, No:29/A Elmadağ /Ankara adresinde konumludur. Taşınmaza ulaşım için Menderes Bulvarı kuzey yönünde yaklaşık 3km sola Yavuz Sokağına dönülür. Buradan sağa Yavuz Caddesine geçilir. Yaklaşık 185m sonra sola 371.Sokağa dönülür. Buradan da sağa Demir Sokağına dönülür. Taşınmazın bulunduğu bina 250m ilerde sağ tarafta konumludur. Taşınmaz Ankara şehir merkezine 26 km kus uçumu mesafesinde konumludur. Taşınmazın konumlu olduğu bölge alt/orta gelir grubu tarafından tercih edilen, talebin arz talep dengeli dengeli yoğunlukta olduğu bölgedir. Ulaşım belli aralıklarla toplu tasıma ile ve özel araç ile ulaşım rahattır. Taşınmazın bulunduğu bölge gelişim hızı sabit, mülk değer artısı sabit durumdadır. Taşınmazın çevresinde benzer özelliklerde ayrık/nizamda inşa edilmiş 10­20 yıllık yapılar boş araziler yer almaktadır. Bölgenin doluluk oranı % 80­ oranındadır. Planlı yapılaşmaya sahip bölgenin (yol, su, elektrik, doğalgaz, kanalizasyon) altyapı çalışmaları tamamlanmıştır. Yapılaşma seviyesi orta­ olan bölge büyük yatırım projeleri ve markalı konut projeleri mevcut değildir. Taşınmazın yakın çevresinde Hasanoğlan Öğretmenler İlkokulu, Bahçelievler Cami, Hasanoğlan Anadolu İmam Hatip Lisesi, Polis Meslek Yüksekokulu gibi kamusal alanlar bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge 4.derece deprem bölgesi sınıflandırılmasına tabidir.

Not: 30/12/2011 yeni Yapı Ruhsatı Belgesi ve 13/08/2013 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.