Ankara Çankaya'da 2+1 89 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 89m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12057
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 89m2
Ada 27770
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 8
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Şehit Cevdet Özdemir Mah. 1346 Sok. Erdem Apt. No:12 K:1.Bodrum D:3 Çankaya/Ankara

Ankara Çankaya'da 2+1 89 m2 Daire

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Ankara ili, Çankaya ilçesi, Ş. Cevdet Özdemir Sokak üzerinde yer alan 12 nolu binanın 1 bodrum katında konumlu, 3 nolu mesken niteliklidir. Ulaşım tarifi olarak belgenin ana ulaşım akslarından olan Sokullu Mehmet Paşa Caddesi üzerinden Mimari Caddesi kesişimi geçildikten sonra sola İğde Caddesine, bu caddenin bitiminden de sola 1346. sokağa dönülerek gayrimenkullere ulaşım sağlanmaktadır. Bölge geneli 3 veya 4 katlı, ayrık nizamlı konut kullanımlı binalardan oluşmaktadır. Yakın çevresinde Sokullu Mehmet Paşa Aile Sağlığı Merkezi ve Kapalı Pazar Yeri ve ÖveçIer Vadi Parkı yer almaktadır. Ulaşım yakın mesafeden geçen toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır.
Ana yapı 963 m2'lik. 27770 ada 3 panel üzerinde, ayrık nizamda betonarme yapı cinsinde 3 bodrum+zemin+4 normal+çatı arası katlı olarak inşa edilmiştir. Eğimli bir topoğrafik  arazi yapısına sahip ara konumlu parsel üzerinde yer alan binanın girişi zemin katta, binanın 1346. Sokak cephesi olan güneydoğu cephesi üzerinde yer almaktadır. Onaylı mimari projesine göre taşınmazın bulunduğu binanın 3. bodrum katında sığınak-kazan dairesi-su deposu, 2. bodrum katında otopark yeri-depolar-kapıcı dairesi, 1.bodrum katında 1-2-3-4 nolu mesken, zemin ve diğer katlarda her katta dörder adet mesken olmak üzere binada toplam 24 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın son katında yer alan 21-22-23-24 numaralı bağımsız bölüm çatı aralı mesken niteliğindedir. Bina merdivenleri ve ortak kullanım alanlarında zeminler mermer kaplı, duvarları alçı üzeri boyalıdır. Dış cephesi dış cephe boyalı olan ana yapı çift asansörlüdür.
3 nolu mesken, Binaya bina girişinin olduğu 1346. Sokak üzerinden bakıldığında, sağ ön ve sağ yan cephede yer almakta olup konum olarak kuzeydoğu cephelidir. Mimari projesine göre 1 oda, salon, salon içerisinde mutfak nişi, banyo ve wc bölümlerinden oluşmakta olup 89 m2'lik brüt alana sahiptir. Gayrimenkulün salon hacminin bir cephesi kuranglez cephelidir.