Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Ankara Çankaya Kavaklıdere Mahallesinde 2+1 Daire

Vakıftan 2 + 1 110m2

Özellikler

Tapu no 9198
Ada 1296
Parsel 33
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 31
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 9

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

KAVAKLIDERE Mah. PARİS Cad. Hayırlı Apt. No: 8 / 9 ÇANKAYA / ANKARA

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz; Ankara ili, Çankaya ilçesi, Kavaklıdere Mahallesi, Paris Caddesi üzerinde yer alan, 9 kapı numaralı Hayırlı apartmanının 3. katında yer alan 9 bağımsız bölüm no‟lu dairedir.Taşınmaza ulaşım için; Atatürk Bulvarı üzerinde güneydoğu istikametinde ilerlendiği takdirde Bulvar üzerinde yer alan Milli Egemenlik Parkını geçtikten 50 m sonra sağa Havuzlu Sokağına, ardından sola değerleme konusu taşınmazın konumlu olduğu Paris Caddesine dönülür. Cadde üzerinde güney istikametinde ilerlendiği takdirde taşınmaz sağ tarafta konumlanmaktadır. Taşınmaz, Kızılay meydanına 2 km, Tunalı Hilmi Caddesine 1,5 km, TBMM binasına 800 m mesafe yakınlıktadır.

Özellikler: Taşınmaz bina girişine göre arka cephede konumlanmaktadır. Taşınmaz brüt 125 m² kullanım alanına sahip olup; antre, hol, salon, mutfak, 3 adet oda, banyo, WC ve balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın mutfak ile banyo hacmi arasında yer alan 15 m² lik oda hacminin 10 No‟lu bağımsız bölüme dahil edildiği tespit edilmiştir. Taşınmaz mevcut durumda brüt 110 m² kullanım alanına sahiptir.Taşınmazın salon ve oda zeminleri ahşap parke kaplı, duvarları ve tavanı ise ince sıva üzeri saten boyalıdır. Mutfak ve banyo zeminleri seramik, banyo duvarları fayans kaplıdır. Tavanları ise ince sıva üzeri plastik boyalıdır. Meskenin giriş kapısı çelik kapı, iç kapıları ise ahşap panel kapıdır. Taşınmazın ısınma sistemi doğalgaz yakıtlı kombi ile sağlanmaktadır. Taşınmaz halihazırda kiracılar tarafından kullanıldığı görülmüştür.

Ana gayrimenkul bodrum, zemin ve 4 normal kat olacak şekilde toplamda 6 kattan oluşmaktadır. Ana gayrimenkulün bodrum katında; kalorifer dairesi, kömür deposu, kapıcı odası, zemin katında ve 4 normal katın her birinde 2‟şer adet mesken yer alacak şekilde toplamda 11 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana gayrimenkule giriş zemin kat seviyesinden sağlanmakta olup, taşınmaz bina girişine göre 3. Normal katta arka cephede konumludur.

Not: 17.03.1986 tarihli ve 73 numaralı Yapı Ruhsat belgesi bulunmaktadır.

         22.09.1987 tarihli ve 635-87 numaralı Yapı Kullanım İzin belgesi bulunmaktadır.