Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Ankara Çankaya Kavaklıdere Mahallesinde 3+1 Daire

Vakıftan 3 + 1 116m2

Özellikler

Tapu no 9195
Ada 4896
Parsel 23
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 57
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 10

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

KAVAKLIDERE Mah. TUNALI HİLMİ Cad. Kırkdört Apt. No: 44 / 10 ÇANKAYA / ANKARA

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım Esat Caddesi ile Tunalı Hilmi Caddesi kesişimi baz alınarak Tunalı Hilmi Caddesi üzerinde kuzey yönde ilerlerken sol kolda Tunalı Hilmi Caddesi ile Bardacık Sokak kesişimin de yer almaktadır.  Yakın çevrede nirengi noktası niteliğindeki Çankaya Tapu Müdürlüğü, Çankaya Belediyesi ve Kocatepe Camii yakın çevredeki donatı birimleridir. Ulaşım özel araçlar ve toplu taşıma araçları vasıtası ile sağlanmaktadır.

Özellikler: Taşınmaz 2.kat 10 nolu mesken 1 bodrum kat ile zemin kat arasından sağlanan bina girişine sağ yan ve arka tarafta konumlu olup kuzey ve batı yönlere cephelidir. Taşınmaz salon, 3 adet oda, banyo, kiler, antre, hol, wc ve 2 balkon bölümlerinden oluşmakta olup 116 m2 brüt kullanım alanına sahiptir. Meskenin giriş kapısı çelik, iç kapılar ahşap, pencere doğramaları pvc mamuldür. Salon ve oda zeminleri parke kaplı, duvarları saten boyalıdır. Mutfakta zemin ve duvarlar sermamik kaplı olup laminat kapak mutfak dolapları ve mermer tezgah takılıdır. Banyoda zemin ve duvarlar seramik kaplı olup, klozet, kabinli küvet ve duş yeri ekipmanları takılıdır. 

Çankaya Belediyesinde incelenen proje üzerinde bağımsız bölüm numaraları belirtilmediğinden taşınmazın kat ve kattaki konumu tespit edilememiştir.

Taşınmaz; ANKARA İli, ÇANKAYA İlçesi, Kavaklıdere Mahallesi, Tunalı Hilmi Caddesi, No: 44 Dış kapı numaralı binanın 2. katında yer alan 10 bağımsız bölüm numaralı . Ana gayrimenkul; 2 bodrum kat, zemin kat, 4 normal kattan oluşmaktadır. 2.bodrum katta ortak alan niteliğindeki bölümler, depo bölümleri ve kapıcı dairesi, 1.bodrum, zemin ve diğer normal katların her katında 3’ er adet mesken bulunmaktadır. Ana gayrimenkul toplam 18 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina girişi 1 bodrum kat ile zemin kat arasından doğu yönden Tunalı Hilmi Caddesinden sağlanmaktadır.

Not: 14.10.1957 Tarihli ve 825 Numaralı ilk Yapı Ruhsatı bulunmaktadır. 

         10.11.1961 Tarihli ve B/316 Numaralı Tadilat Ruhsatı bulunmaktadır. 

         10.11.1961 Tarihli ve 116 Numaralı Yapı Kullanma İzin belgesi bulunmaktadır.