Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Ankara Çankaya Hilal Mahallesi'nde 4+1 162 m2 Daire

Bankadan 4 + 1 162m2

Özellikler

Tapu no 6777
Pafta 129-b-13-d-1-b
Ada 27713
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 16
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Hilal Mah. 696.Sk. No:1 K:3 D:6 Çankaya/Ankara

Açıklama

Ulaşım: Gayrimenkul, Çankaya İlçesinin ana arterlerinden olan Turan Güneş Bulvarından Oran Sitesi istikametinde giderken solda bulunan Bayraktar Parkı geçildikten sonrasındaki ışıklardan sağa Hollanda Caddesine (7. Cadde) dönülerek, Hollanda Büyükelçiliğini geçtikten sonra caddeyi ilk dik kesen 4. Caddeden sonraki sol taraftaki ilk sokak olan 696. Sokağın Hollanda Caddesi ile kesiştiği köşe parsel üzerinde yer almaktadır. Ulaşım 100 mt. mesafede olan Turan Güneş Bulvarı üzerinden geçen toplu taşım araçları ile mümkündür.

Özellikler: 3 kat, 6 bağımsız bölüm nolu mesken, bina girişine göre sol yan tarafta yer almaktadır. Ön (güneydoğu) ve sol yana (güneybatı) cepheli olan dairenin kullanım alanı brüt yaklaşık 162m2`dir. Çankaya Belediyesi`ndeki onaylı projesine göre, salon, antre-koridor, 4 oda, banyo, ebeveyn duş, mutfak, wc ve 2 balkondan oluşmaktadır. Meskenin dışarıdan ekspertizi yapıldığı için iç mekan özellikleri tespit edilememiştir. Dış kontur ölçümleri itibariyle projesine uyumludur. Dışarıdan balkonların pvc ile kapatıldığı, ve meskenin içinin boş olduğu tespit edilmiştir.

Ana gayrimenkul tapu kayıtlarında 27713 ada, 1 parselde 838 m2 alanlı arsa vasıflı parsel üzerinde 2 bodrum, zemin ve 3 normal kattan oluşan binada bulunmaktadır.Bina girişi 696. Sokak üzerinden, binanın sağ yan tarafındandır. Bina dış cephesi dış cephesi sıva üzeri akrilik boyalı, giriş ve rüzgarlık kapısı ahşap camlı kapıdır. Bina içi, giriş ortak alan zemin kaplamaları mermer, duvarlar yarım kota kadar mermer, üstü kum sıvalıdır. Merdiven korkulukları ferforje demir doğrama olan bina doğalgaz tesisatlı olup, kapalı otoparkı ve asansörü bulunmaktadır.

Not: 19.11.2002 tarihli yapı kullanım izni mevcuttur.