1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Çankaya Fidanlık Mahallesi'nde 2+1 90m2 Kiracılı Daire

Vakıftan 2 + 1 90m2

Özellikler

Satıcı Vakıftan
Tapu no 16827
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 90m2
Ada 1055
Parsel 19
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 57
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 07.12.1963
Ruhsat Tarihi 26.10.1962
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm B-3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Fidanlık Mah. Sağlık 1 Sok. B Blok Aydınlar Apt. No: 51/3 Çankaya / ANKARA

Uzman Görüşü

Taşınmazın oldukça merkezi bir konumda ve ana artere (Ziya Gökalp Caddesi)yakın konumda yer alması, bölgenin alt yapı eksiği bulunmaması, iskanlı olması, güneybatı ve doğu cepheli olması avantajıdır.

Açıklama

Özellikler: Konu taşınmaz B Bloğun 1. normal katında konumlanmıştır. Bağımsız bölüm iki cephelidir. 3 bb numaralı taşınmaz net:80 m2 brüt: 90 m2 alanlıdır. Salon + 2 oda + mutfak + antre + hol + banyo + WC + 2 balkon hacminden oluşmaktadır.

Parsel üzerinde A Blok ve B Blok olmak üzere 2 adet bitişik nizamda blok bulunmaktadır.

Ulaşım: Ankara ili, Çankaya ilçesi, Fidanlık Mahallesi sınırları içerisinde Sağlık 1 Sokak üzerinde, 51 kapı numaralı B Blok Aydınlar Apartmanı’nda 3 no’lu bağımsız bölümde konumlanmaktadır. Taşınmaza ulaşım için Ankara ilinde Çankaya ilçesinde bilinirliği yüksek olan Ziya Gökalp Caddesi kullanılmaktadır. Bu cadde üzerinde kuzeydoğu istikametinde giderken sol konumda yer alan Sağlık 1 Sokağa dönülüp bu sokak üzerinde de yaklaşık 150 m ilerlendiğinde sağ kolda ana taşınmaza ulaşılır. Taşınmaz Ankara Şehir Merkezi’nde iş yeri kullanımının yoğun olduğu bir bölgede Kolej’de konumludur. Taşınmazın yakın çevresinde 4-5 katlı alt katları dükkan üst katları konut ve ofis kullanımına yönelik yapılar, iş yeri binaları, kamusal kurum binaları, TED Üniversitesi, Sıhhıye Çok Katlı Otopark ve Kurtuluş Parkı bulunmaktadır. Yaya trafiğinin ve araç trafiğinin orta yoğunlukta olduğu bir bölgede yer alan gayrimenkulün ulaşım imkanları çeşitlidir. Taşınmaza toplu taşıma ile kolay erişilebilirliğe sahiptir.

Not: 07.12.1963 tarih, 703 sayılı Yapı Kullanım İzin Belgesi(iskanı) bulunmaktadır. 26.10.1962 tarih, A/792 sayılı Temel Ruhsatı (Yeni inşaat) bulunmaktadır. Taşınmazın tadilata ihtiyacı vardır.  Taşınmazın kira getirisi aylık 1.050,00 TL 'dir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.