Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Ankara Çankaya Bağcılar Mahallesinde 230 m2 5+1 Daire

Bankadan 5 + 1 230m2

Özellikler

Tapu no 10598
Ada 26458
Parsel 11
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 23
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

BAĞCILAR Mah. 271 Sok. No: 5 / 3 ÇANKAYA / ANKARA

Ankara Çankaya Bağcılar Mahallesinde 230 m2 5+1 Daire

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için bölgenin ana arterlerinden olan Uğur Mumcu Caddesi üzerinde kuzeydoğu istikametinde ilerlerken sola Koza Sokağa dönülür. Sokak üzerinde yaklaşık 80 m ilerlenir ve sağa Açın Caddesi'ne dönülür. Cadde üzerinde 140 m ilerlenir ve sağa 272. Sokağa dönülür. Sokak üzerinde 50 m ilerlenir ve sağa 271. Sokağa dönülür. Sokak üzerinde yaklaşık 70 m ilerlenir ve taşınmazın bulunduğu 5 kapı numaralı Adil Apartmanı sol tarafta yer almaktadır.

Özellikler: Taşınmaz, binanın 1. normal katında konumlu güneybatı, güneydoğu, kuzeybatı ve kuzeydoğu cepheli meskendir. Onaylı mimari projesine göre ~230 m2 kullanım alanına sahip olup salon, 5 oda, antre, hol, mutfak, yemek odası, wc, banyo, duş ve 3 balkon bölümlüdür. Meskenin girişinde çelik kapı mevcut olup antre, hol zeminleri seramik kaplı, duvarları saten boyalıdır. Salon ve oda zeminleri laminat parke kaplı, duvarları saten boyalıdır. Mutfakta ahşap dolap grubu ve mermerit tezgâh bulunmakta olup zemini ve tezgah üstü duvarları seramik kaplıdır. Banyoda ayaklı lavabo ve klozet bulunmakta olup zemini ve duvarları seramik kaplıdır. Meskenin iç kapıları ahşap panel tip olup pencereleri ahşap doğrama ve ısı camlıdır. Meskende ısınma ihtiyacı doğalgazlı kombi sistemi ile sağlanmaktadır.

Bina;  525,00 m2 yüzölçümüne sahip 26458 ada 11 parsel üzerinde, 3/A yapı sınıfında, betonarme karkas yapı tarzında, ayrık nizamda, 2 bodrum, zemin, 4 normal ve çatı katlı olarak inşa edilmiştir. Binanın ön ve yan cephesi dekoratif kabuk sıvalı olup diğer dış cepheleri normal dış cephe boyalıdır. Binanın giriĢ ve koridor zeminleri mermer plak kaplı duvarları dekoratif kabuk sıvalıdır. Binanın 2. bodrum katında; kapalı garaj, yangın su deposu, su deposu ve dairelere ait depolar, 1. bodrum katı dahil diğer tüm katlarında, 1 er adet mesken bulunmakta olup bina toplamda 5 adet bağımsız bölümden oluĢmaktadır. Binanın 1. bodrum katında; 1 bağımsız bölüm numaralı mesken, zemin katında 2 bağımsız bölüm numaralı mesken, 1. normal katında; değerlemeye konu 3 bağımsız bölüm numaralı mesken, 2. normal katında 4 bağımsız bölüm numaralı mesken, 3. normal katında; 5 bağımsız bölüm numaralı çatı aralı mesken bulunmaktadır.

Not: 04.03.1996 tarihli Yapı Ruhsat Belgesi mevcuttur.