1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Çankaya Aşıkpaşa Mahallesi'nde 3+1 112 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 112m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16726
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 112m2
Ada 26485
Parsel 18
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 3
Ruhsat Tarihi 05/12/2013
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ankara İli, Çankaya İlçesi Aşıkpaşa Mah. 202. Sokak Birlik Apt. No:12/6

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz projesine göre 2.bodrum kat, batı cepheden sağlanan blok girişine göre 1.katta, sağ kolda konumludur. Taşınmazın projesine göre yaklaşık brüt 112m2 alanlı olup: salon, mutfak, 3 oda, banyo, wc, antre, 3 balkon, hol hacimlerinden oluşmaktadır.

Ana gayrimenkul 561m2 yüzölçümlü 26485 ada 18 parsel üzerinde konumlu, ayrık nizamda inşa edilmiş yapıdır. Bina 2 bodrum + zemin +3 normal + çatı katından oluşmaktadır. 2.Bodrum katında; 12 nolu depolu dükkan, dükkan deposu, 1 nolu mesken, su deposu, hidrofor yeri, 1.bodrum katında; 2, 3 nolu meskenler, zemin katında; 4, 5 nolu meskenler, 1.katında; 6, 7 nolu meskenler, 2.katında; 8, 9 nolu meskenler, 3. katında; 10, 11 nolu çatı aralı meskenler bulunmaktadır. Ana taşınmaz girişi, 2.bodrum katından, 202.sokağa göre sağ yandan, yapının batı cephesinden sağlanmaktadır. Ana taşınmaz içinde açık otopark imkanı mevcuttur. 

Ulaşım: Gayrimenkule ulaşım için, bolge ana ulaşım arteri niteliğinde olan Vedat Dalokay Caddesi üzerinde kuzey yönünde ilerlenirken caddeyi sağ koldan kesen 205.caddeye dönülür. Cadde üzerinde yaklaşık 170m ilerlendikten sonra soldan kesen 203.sokağa ardında da 202.sokağa dönülerek ana taşınmaza sol kol üzerinde ulaşılır. Taşınmazın bulunduğu çevrede, gelişim süreci devam etmekte olup, bölgede genellikle 4-5 katlı konut kullanımlı yapılar yer almaktadır. Konu taşınmaza yakın konumda çeşitli sosyal donatı birimleri bulunmaktadır. Bölgede Erbil Parkı, Türközü Parkı, Batuhan Ortaokulu vb. yer almaktadır. 

Not: 05/12/2013 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Yapı denetim birimi yetkilisi tarafından yapı denetim firmasının fesihli olduğu beyan edilmiştir. Ana taşınmaz için %95 hakedişin alınmıştır. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. Resmi evrakların tamamlanması, hakedişin alınmasından doğacak masraflardan satıcı sorumlu değildir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.