COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Çankaya Aşağı Öveçler Mahallesinde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 96m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 11738
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 96m2
Ada 7532
Parsel 12
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 28
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Aşağı Öveçler Mah.1314.Cadde Örnek Apt. No:43/1 Çankaya/Ankara

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz, Aşağı Öveçler Mahallesi, 1314 Cadde, Örnek Apartmanı No:43/1 Çankaya/Ankara adresindedir. Adresin açık tarifi ise: Kabil Caddesi ile 1324 Cadde kesişiminden batı istikametine 1324 Caddeye girilir. Bu cadde üzerinde yaklaşık 180 m ilerledikten sonra kuzey yönünde değerleme konusu taşınmazın bulunduğu ana taşınmaza ulaşılır. Ulaşım krokisi raporda verilmiştir. Taşınmazın yakınındaki Kabil Caddesi ve Çetin Emeç Bulvarı ana arter niteliğinde olup ulaşım bu aks üzerinden sağlamaktadır. 


Özellikler: İç mekan özelliği olarak antre zemini seramik kaplama, salon ve oda zemini ahşap parke kaplama, duvarlar alçı sıva üzeri boyalıdır. Tüm tavanlar boyalıdır. Mutfak zemini seramik kaplama olup mutfakta alt-üst hazır imalat dolap ve mermer tezgahı bulunmaktadır. Islak hacimlerin zeminleri ve duvarları seramik kaplıdır. Meskenin dış kapısı. iç kapıları ve pencereler ahşap doğramadır. Isıtma doğal gaz yakıtlı kombi ile sağlanmaktadır. Taşınmaz mahallinde kullanılmaktadır.


Ana taşınmaz arsa ve üzerinde yer alan betonarme binadan ibarettir. Taşınmazın bulunduğu arsanın 716.00 m2 alanı olup, geometrik olarak dikdörtgen formda topoğrafik olarak eğimli bir yapıdadır. Batıdan 1314 Caddeye, güneyden 1324 Caddeye, diğer yönlerden ise komşu parsellere cephesi bulunmaktadır. Binanın dış cephesi akrilik dış cephe boyası, giriş kapısı demir doğrama, giriş holü, kat holleri zemini ile duvarların 1. ve 2. kotu dökme mozaik kaplama, duvarların kalan kısımları ve tavanları ise boyalıdır. Merdiven korkulukları demir doğramadır. Taşınmaz, zemin kat 1 bağımsız bölüm nolu meskendir. Mesken, bina girişine göre sol ön tarafta yer almakta olup kuzey-güney-doğu cephelidir. Mimari projesinde yaklaşık brüt 96m2 kullanıp alanlı olup; antre, mutfak, salon, 3 oda, banyo, wc, 2 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Gayrimenkulün yakın çevresinde benzer tarzda inşa edilmiş (zemin + 2 katlı) betonarme binalar yer almaktadır. Altyapı ve belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır. Bölge itibariyle gelişimini tamamlamış bir bölgedir.