1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Beypazarı Gazipaşa Mahallesi'nde 2+1 67 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 67m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16125
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 67m2
Ada 548
Parsel 16
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 24
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Gazipaşa Mahallesi Eski Mezbaha Polis Lojmanları Sitesi Blok Adı: 1. Giriş No: 24 Kat No: 3 Daire No: 7 6730 Beypazarı/Ankara

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz ana gayrimenkulün 3.katında yer alan 7 bağımsız bölüm ve kapınolu, bina girişine göre arka ve ön cepheli dairedir. Bina girişine göre sağda yer almaktadır. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre yaklaşık brüt 67 m2 kullanım alanına sahip olup salon, 2 oda, mutfak, hol, wc, banyo, 2 balkon bölümlerinden oluşmaktadır.

Ana gayrimenkul onaylı mimari projesine göre bodrum, zemin, 4 normal kat olmak üzere toplam 6 kat ve 10 bağımsız bölümden ibarettir. Binanın, bodrum katında, kömürlükler, zemin katında, bina girişi, 1,2 no.lu meskenler, normal katların her birinde 2 şer adet mesken yer almaktadır. Bina girişi, doğu cepheden zemin katından sağlanmaktadır.

Ulaşım: Gazipaşa Mahallesi Eski Mezbaha Polis Lojmanları Sitesi Blok Adı: 1. Giriş No: 24 Kat No: 3 Daire No: 7 6730 Beypazarı/Ankara adresinde konumludur. 7 nolu kömürlük eklentisi vardır.


Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.