COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Altındağ Karapürçek Mahallesinde 112 m2 3+1 Natamam Daire

Bankadan 3 + 1 112m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11496
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 112m2
Ada 22685
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm D Blok 12

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

KARAPÜRÇEK Mah. 327 Cad. No: 12D / 12 ALTINDAĞ / ANKARA

Açıklama

Ulaşım: Ankara İli, Altındağ İlçesi, Karapürçek Mahallesi, 327 Cadde, No:12D/12 adresinde yer alan meskendir. Taşınmaza, Yeşil Kuşak Caddesi üzerinde batı yönünde ilerlerken sağ koldan 331. Sokağa dönülür. Bu sokağı sağ koldan kesen 272. Caddeye dönülür, daha sonra bu caddeyi soldan kesen 327.Caddeye sol koldan döndükten sonra taşınmaz bu caddenin solunda konumludur. Ulaşım Yeşil Kuşak caddesi üzerinde seyreden toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile kolaylıkla ulaşılabilir.

Özellikler: Mimari projesine göre ve yerinde; değerleme konusu 22685 ada 2 parsel üzerine inşa edilmiş olan 44/5033 arsa paylı zemin kat 12 nolu bağımsız bölüm onaylı mimari projesine istinaden; Salon, 3 oda, mutfak, wc, banyo, antre ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmakta olup, brüt 112 m2 kullanım alanına sahiptir. Salon, oda zeminleri şap halinde, duvarları boyalı, tavanlar kartonpiyerlidir. Mutfak hacmi zemini seramik, duvarları fayans kaplıdır. Mutfak dolapları ve mutfak tezgahı mevcut değildir. Antre zeminleri seramik, duvarları boya kaplıdır. Banyo hacimleri zemini seramik, duvarları tavan seviyesinde fayans kaplıdır. Banyo hacmi içerisinde duşakabin, klozet ve lavabo mevcut değildir. Taşınmazın iç kapı kasa ve kanatları natamam olup, dış cephe doğramaları ahşap malzemedendir. Giriş kapısı çelik kapıdır. Bağımsız bölüm, bina girişine göre sol arka cephede yer almaktadır.

Taşınmazın içinde yer aldığı ana taşınmaz; Ankara İli, Altındağ İlçesi, Karapürçek Mahallesi, 22685 ada 2 parsel sayılı, 5.033,00 m2 büyüklüğündeki arsa üzerine, betonarme yapı cinsinde, ayrık nizam, olacak şekilde A,B,C,D,E Bloklardan oluşan; A Blokta 20 adet bb, B Blokta 20 adet bb,C Blokta 15 adet bb,D Blokta 24 adet bb,E Blokta 23 adet bb olcak şekilde projelendirilmiş olup, A,B,C Bloklar tamamlanmış olup oturulmuş durumdan iken D Blok %80 inşaat seviyeli, E Blok ise su basman basamağı yapılmış halde bırakılmış olup sitede herhangi bir inşaat çalışması bulunmamaktadır. Söz konusu taşınmazın bulunduğu %80 inşaat seviyeli D Blok mimari projesine istinaden 3bodrum + zemin kat + 3 normal katlı olarak inşa edilmiştir. Onaylı mimari projesine göre;3.Bodrum katta; sığınak, su deposu, apartmana ait depo,enerji odası, su sayaç yeri,bütün bloklar için kazan dairesi hid+jen yeri;2.Bodrum katta: bina girişi, 4 adet bb;1.Bodrum katta: 4 adet bb; zemin katta;4 adet bb bulunmaktadır. Diğer 3 normal katta 4'er adet mesken bulunmakta olup toplamda 24 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Söz konusu binanın dış cephesi akrilik boyalıdır. Giriş kapısı cam bölmeli demir doğramadır. Binanın girişi, merdivenleri ve kat sahanlıkları mermer olup, söz konusu bölümlere ait duvar hacimleri 1,2 m mermer üzeri plastik boyalıdır. Taşınmazın girişi 2.bodrum kattan verilmiştir.

Not: 24.06.2011 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmazın  ruhsat süresinin dolmuş, uzun zamandır inşaat halinde ve bina altında suyun çıkmış durumdadır. İnşaat işlerinin devam etmemektedir.