1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Altındağ Gülveren Mahallesinde Hisseli Konut İmarlı Arsa

Vakıftan 162m2

Özellikler

Satıcı Vakıftan
Tapu no 6841
Metre Kare 162m2
Ada 4515
Parsel 14
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Emsal 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kalemtaş Sokak, 4515 Ada, 14 Parsel

Açıklama

Ulaşım: Altındağ İlçesinin ana ulaşım akslarından biri olan Turgut Özal Bulvarı üzerinde doğu istikametinde ilerlenir. Turgut Özel Bulvarı üzerinde konumlu Göreneller Görme Engelliler Ortaokulu’nu yaklaşık 200 m geçtikten sonra sağa Adalı Halil Sokağa dönülür. Adalı Halil Sokak üzerinde yaklaşık 200 m ilerlendikten sonra sola Örnek Caddesi’ne dönülür. Örnek Caddesi üzerinde doğu istikametinde yaklaşık 400 m ilerlendikten sonra sağa Kadırga Sokağa dönülür. Kadırga sokak üzerinde yaklaşık 50 m güneybatı istikametinde ilerlendiğinde yol ayrımında sola doğru taşınmazın konumlu olduğu Kalemtaş Sokağına dönülür. Kalemtaş sokak üzerinde güneydoğu istikametinde ilerlendiğinde değerlemeye konu taşınmaz sağ cephede konumludur. Taşınmazın yakın çevresinde; yaklaşık 400m batısında Örnek Parkı, yaklaşık 300 m güneydoğusunda Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu, 500 m kuzeyinde Turgut Özel Bulvarı ve 300 m güney doğusunda Örnek Camii yer almaktadır. Turgut Özal Bulvarına 1,5km, Cebeci Mezarlığına 1km, Kızılay meydanına 6km mesafededir.

Özellikler: 1/2 Oranında  hisseli arsadır. Hisse oranına düşen kullanılabilir alanı 162.5 m2 dir. Taşınmazın Kalemtaş sokağa cephesi yaklaşık 14,5 metre ve derinliği 20,5 metredir. Konu gayrimenkul geometrik olarak dikdörtgen, topoğrafik olarak ise hafif eğimli bir yapıdadır. Mahallinde arsa sokağa cephelidir. Parselin sınırlarını belirleyici herhangi bir unsur bulunmamaktadır. Hali hazırda parsel üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır.

 4515 ada 14 parselde kayıtlı "Müfrez Tarla" nitelikli gayrimenkulün yüzölçümlü 325 m2'dir.

Not: Konu gayrimenkulün yer aldığı parselin,1/1.000 ölçekli Altındağ Belediyesi, Gülveren Mahallesi Uygulama İmar Planı kapsamında Ayrık nizam, 4kat, Hmax: 12.50m, yapılaşma şartlarında “Konut Alanı” olarak belirlenen bölge içerisinde kalmaktadır. Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.