COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Altındağ Gülveren Mahallesinde Hisseli Konut İmarlı Arsa

Vakıftan 162m2

Özellikler

Satıcı Vakıftan
Tapu no 6841
Metre Kare 162m2
Ada 4515
Parsel 14
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Emsal 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Kalemtaş Sokak, 4515 Ada, 14 Parsel

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Ulaşım: Altındağ İlçesinin ana ulaşım akslarından biri olan Turgut Özal Bulvarı üzerinde doğu istikametinde ilerlenir. Turgut Özel Bulvarı üzerinde konumlu Göreneller Görme Engelliler Ortaokulu’nu yaklaşık 200 m geçtikten sonra sağa Adalı Halil Sokağa dönülür. Adalı Halil Sokak üzerinde yaklaşık 200 m ilerlendikten sonra sola Örnek Caddesi’ne dönülür. Örnek Caddesi üzerinde doğu istikametinde yaklaşık 400 m ilerlendikten sonra sağa Kadırga Sokağa dönülür. Kadırga sokak üzerinde yaklaşık 50 m güneybatı istikametinde ilerlendiğinde yol ayrımında sola doğru taşınmazın konumlu olduğu Kalemtaş Sokağına dönülür. Kalemtaş sokak üzerinde güneydoğu istikametinde ilerlendiğinde değerlemeye konu taşınmaz sağ cephede konumludur. Taşınmazın yakın çevresinde; yaklaşık 400m batısında Örnek Parkı, yaklaşık 300 m güneydoğusunda Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu, 500 m kuzeyinde Turgut Özel Bulvarı ve 300 m güney doğusunda Örnek Camii yer almaktadır. Turgut Özal Bulvarına 1,5km, Cebeci Mezarlığına 1km, Kızılay meydanına 6km mesafededir.

Özellikler: 1/2 Oranında  hisseli arsadır. Hisse oranına düşen kullanılabilir alanı 162.5 m2 dir. Taşınmazın Kalemtaş sokağa cephesi yaklaşık 14,5 metre ve derinliği 20,5 metredir. Konu gayrimenkul geometrik olarak dikdörtgen, topoğrafik olarak ise hafif eğimli bir yapıdadır. Mahallinde arsa sokağa cephelidir. Parselin sınırlarını belirleyici herhangi bir unsur bulunmamaktadır. Hali hazırda parsel üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır.

 4515 ada 14 parselde kayıtlı "Müfrez Tarla" nitelikli gayrimenkulün yüzölçümlü 325 m2'dir.

Not: Konu gayrimenkulün yer aldığı parselin,1/1.000 ölçekli Altındağ Belediyesi, Gülveren Mahallesi Uygulama İmar Planı kapsamında Ayrık nizam, 4kat, Hmax: 12.50m, yapılaşma şartlarında “Konut Alanı” olarak belirlenen bölge içerisinde kalmaktadır.