COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Altındağ Gültepe Mahallesi'nde 3+1 85 m2 Dubleks Mesken

Bankadan 3 + 1 85m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16132
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 85m2
Ada 7781
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 12
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 29.06.2010
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Gültepe Mahallesi Doğuş Sokak Kader Apartmanı Giriş No: 15 Kat No: -1 Daire No: 1 6111 Altındağ/Ankara

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz onaylı mimari projesine göre 3 oda, salon, mutfak nişi, 2 antre, banyo ve wc hacimlerinden oluşmakta brüt 85 m2 alanlıdır. 1. Bodrum katından mesken girişi sağlanmakta olup, salon, mutfak nişi, wc ve 1 oda mevcuttur. 1. Bodrum katı 42 m2 alandan oluşmaktadır. 2. Bodrum katında sandık odası, kiler, banyo ve antre bölümleri mevcut olup 43 m2 alandan oluşmaktadır

Ana taşınmaz 2 bodrum + zemin + 3 normal kattan oluşmakta olup toplam 6 katlıdır. 2.bodrum katta, teknik hacimler ve sığınak, 1. Bodrum katta, 2 dubleks mesken, otopark, kapıcı dairesi, zemin katta, 3 mesken ile bina girişi, 1, 2 ve 3. Katlarda 3 er mesken bulunmaktadır. Ana binada toplam 14 adet bağımsız bölüm mevcuttur.

Ulaşım: Gültepe Mahallesi Doğuş Sokak Kader Apartmanı Giriş No: 15 Kat No: -1 Daire No: 1 6111 Altındağ/Ankara adresinde konumludur.  Konu taşınmaz zemin kat, kuzeydoğu cepheden sağlanan bina girişine göre sağarka tarafta, kuzeybatı cephede yer almaktadır.

Not: 29.06.2010 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Tapu vasfı Dubleks Meskendir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.