COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Altındağ Gültepe Mahallesi'nde 3+1 83 m2 İskanlı Daire

Bankadan 3 + 1 83m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16131
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 83m2
Ada 4632
Parsel 14
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 25
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 04.08.2008
Ruhsat Tarihi 21.10.1997
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Gültepe Mahallesi Babaharman Sokak Diyar Apartmanı Giriş No: 23 Kat No: 1 Daire No: 4 6030 Altındağ/Ankara

Açıklama

Özellikler: 4 nolu bağımsız bölüm binanın 1. Normal katında bina girişine göre sol ve arka cephede yer almaktadır. Taşınmaz mimari projesine göre; salon + 3 oda, antre, mutfak, banyo, wc ve 2 balkon hacimlerinden oluşmakta olup 83m2 alanlıdır.

Taşınmazın konumlu olduğu bina; incelenen projesine göre 2 bodrum, zemin, 3 normal+ çatı arası katı olarak projelendirilmiştir. Mimari projesine göre binanın 2. Bodrum katında sığınak ve otopark alanı, 1. Bodrum katında su deposu, hidrofor ve bağımsız bölümlere ait kömürlükler ile 1 bb numaralı mesken; zemin katında bina girişi ve 2 bb numaralı mesken ile 9 ve 10 bb numaralı dükkanlar; normal katların her birinde ise 2 şer adet mesken olmak üzere binada 2 adedi ticari nitelikli ve 2 adedi çatı aralı toplam 10 adet bağımsız bölüm mevcuttur.

Ulaşım: Gültepe Mahallesi Babaharman Sokak Diyar Apartmanı Giriş No: 23 Kat No: 1 Daire No: 4 6030 Altındağ/Ankara adresinde konumludur.  Bina girişi yerinde ve projesinde zemin kattan ve Babaharman sokak cephe hattı üzerinden sağlanmaktadır.

Not: 21.10.1997 tarihli yapı ruhsatı ve 04.08.2008 tarihli iskan izni bulunmaktadır. 4 nolu kömürlük daireye aittir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.