Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Ankara Altındağ Feridun Çelik Mahallesinde 55 m2 Dükkan

Bankadan 55m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tapu no 10192
Ada 24106
Parsel 16
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 1
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 5
Bağımsız Bölüm 25
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

FERİDUN ÇELİK MAH. 1766. SOK. NO:16/25 ALTINDAĞ/ ANKARA

Ankara Altındağ Feridun Çelik Mahallesinde 55 m2 Dükkan

Açıklama

Ulaşım: Altındağ İlçesinin ana caddelerinden olan 1048. Cadde üzerinden Kuzey yönünde ilerlerken sağ tarafta bulunan Şehir Ertuğrul Kocaer Caddesine girilir, bu cadde üzerinde ilerlenerek sol tarafa 1766. Sokağa dönülür, bu sokak üzerinde sağ tarafta yer alan 16 kapı numaralı apartman taşınmazın bulunduğu binadır. 25 no’lu bağımsız bölüm Kuzey ve Batı cephede yer almaktadır. Binanın cephe olduğu yol ara sokak olup, araç ve yaya trafiği bakımından yoğun olmayan bir bölgedir. Bölge, yeni gelişmekte olan bir bölge olup, genellikle zemin kat üzeri 5­-6 katlı ve çok katlı konut kullanımlı yapıların yoğun olduğu bir bölgedir. Bölgede yapılaşma süreci yüksek seviyede devam etmekte olup, doluluk oranı düşük seviyededir. Her türlü altyapı hizmeti belediye tarafından karşılanmaktadır. Sosyal donatı alanları yeterli seviyededir. Bölgeden kentin diğer bölgelerine ulaşım toplu taşıma araçlarıyla sağlanmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde: 24 Kasım İlkokulu, Osmangazi Ortaokulu bulunmaktadır.
Özellikler: 25 numaralı bağımsız bölüm göre Zemin Kattan olan bina girişine göre Zemin Katt
a sağ ön konumda yer almaktadır. Taşınmaz; Kuzey ve Batı  yönlere cephelidir. Dükkan ve wc hacimlerinden oluşmaktadır. İnceleme işlemi dışarıdan yapılmış olup iç mekan özellikleri tespit edilememiştir.
Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul 1681,51­m² alanlı 24106 ada 16 parselde 3/B yapı grubunda 
Bodrum, zemin ve 5 normal kattan oluşmaktadır. Binada toplam 28 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi Kuzey cepheden Zemin Kat seviyesinden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi mantolama üzeri dış cephe boyası ile boyalıdır.Binada 1 adet asansör ile bina çevresinde açık otopark alanları bulunmaktadır.
Not: 29/01/2016 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.