COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Altındağ Beşikkaya Mahallesinde 160m2 Dükkan

Bankadan 160m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13611
Metre Kare 160m2
Ada 22068
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 3
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm 14
Bulunduğu Kat -1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Ankara ili, Altındağ İlçesi Beşikkaya Mahallesi, 1983.Sokak, No: 8/A-B BB:14

Açıklama

%0,69 kâr oranı avantajı ile 60 aya varan vade seçeneğiyle bu gayrimenkulü Türkiye Finans Gayrimenkul Finansmanı ile avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: Taşınmazın bulunduğu bina IIIB yapı sınıfında, ayrık nizamda, 3 bodrum + zemin + 3 normal kat olarak proje ve inşa edilmiştir. Binanın 3. bodrum katında sığınak; 2. bodrum katında otopark, su deposu ve bina girişi; 1. bodrum katında 2 adet 2.Sınıf Pide ve Kebap Salonu; zemin katında 3 adet 2.Sınıf Pide ve Kebap Salonu; 1. Normal kat dahil olmak üzere diğer tüm katlarında 4 er adet mesken bulunmakta olup bina toplam 3 adet 2.Sınıf Pide ve Kebap Salonu ve 12 adet meskenden meydana gelmektedir. Binanın dış cepheleri sıva üzerine akrilik esaslı boyadır. Girişi 1794.Sokak cephe hattına göre zemin kat arka cepheden sağlanmaktadır. Binanın kapalı ve açık otoparkı bulunmaktadır. Binanın giriş kapısı alüminyum doğrama, iç zeminleri giriş ve sahanlıklarda mermer kaplama, merdiven korkulukları ise alüminyum doğramadır. Çevre düzenlemesi tamamlanmıştır. Taşınmaz 14 b.bölüm nolu 2. sınıf pide ve kebap salonu nitelikli taşınmaz ana yapının 1.bodrum katında, 1983.Sokak cephe hattına göre sağ ön cephede konumludur. Onaylı mimari projesine göre brüt yaklaşık 160 m2 kullanım alanına sahiptir. 2.Sınıf Pide ve Kebap Salonu ve 2 adet wc hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmaz projesine uygundur.

Ulaşım: Taşınmaz Beşikkaya Mahallesi, 1983.Sokak, No: 8/A-B Altındağ / Ankara açık adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım bölgenin ana arterlerinden olan 1916. Caddesinden kuzey yönünde ilerlerken sağa 1983.Sokağa dönülerek sağlanmaktadır. 1916. Caddesi ile 1983. Sokak kesişiminde konumlu binadaki 1983.Sokak üzerinden girişi bulunan taşınmazların yer aldığı bina 1916. Caddesine yani Minibüs Yolu üzerinde köşe parselde yer almaktadır. Yakın çevresi konut ve ticari kullanım fonksiyonlu gelişmiştir. Bölge yapılaşma karakteristiğini 4-5 katlı apartman tipi yapılar oluşturmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgede ticari işletmeler 1916. Caddesi üzerinde yoğunlaşmış olup ara sokaklarda ticari faaliyetlerin yoğunluğu azalmaktadır. Bölgede yer alan binalarda zemin katlar dükkan, normal katlar mesken olarak kullanılmaktadır. Taşınmazın bulunduğu sokak üzerinde binaların zemin katları genellikle mesken olarak kullanılmaktadır. Taşınmazın cepheli olduğu sokakta ticari potansiyel düşük yoğunlukta, araç ve yaya trafiği düşük seviyededir. Taşınmazların bulunduğu bölgede otopark sorunu, araç duraklama sorunu yoktur. Bölgede mahalle geneline hitap eden ticari işletmeler ve Altınköy Parkı, Beşikkaya Camii, Veysel Tiryaki İmamhatip Orta Okulu gibi kamusal kullanımlar bulunmaktadır. Planlı yapılaşmaya sahip bölgenin (yol, su, elektrik, doğalgaz, kanalizasyon) altyapısı tamamlanmıştır. Toplu taşıma araçları ile ulaşımı rahattır.

Not: 30/12/2017 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.