1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Altındağ Aydınlıkevler Mahallesi'nde 194 m2 Düğün Salonu

Bankadan 194m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17769
Metre Kare 194m2
Ada 2742
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 44
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm 1
Bulunduğu Kat -1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Aydınlıkevler Mahallesi Kovan Caddesi Arı Apartmanı No:1/1 Altındağ/Ankara

Açıklama

Özellik: 1 bağımsız bölüm numaralı düğün salonu bina girişine göre solda, bodrum katta yer almaktadır. Düğün salonunun cadde cephesi bulunmamaktadır. Salon girişi Şehit Cemalettin Caddesi üzerinden ve güney yöndendir. Mimari projesine göre düğün salonu, salon, wc, depo, müdüriyet bölümlerinden oluşmakta olup brüt 194 m2 alanlıdır. Isıtma sistemi kombidir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir. Taşınmazın tapu vasfı düğün salonu'dur. 

Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul 604m2 yüz ölçümlü arsa üzerinde, ayrık nizamda, betonarme yapı cinsinde, 1 bodrum kat+ zemin kat+ 3 normal kat olarak inşa edilmiştir. Onaylı mimari projesine göre 1. Bodrum katta: 1 nolu düğün salonu, sığınak, kapıcı odası, kalorifer dairesi, zemin katta; bina girişi, 2, 3 ve 4 nolu dükkanlar, 5 ve 6 nolu meskenler, 1. Normal katta; 7, 8 ve 9 nolu meskenler, 2. Normal katta; 10, 11 ve 12 nolu meskenler, 3.Normal katta; 13, 14 ve 15 nolu meskenler olmak üzere binada toplam 15 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi, zemin kat seviyesinden, Kovan Caddesi üzerinden ve güney doğu yönünden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi sıva üzeri boyalıdır. Binada otopark alanı mevcut olup asansör mevcut değildir.

Ulaşım: Taşınmaz; Ankara ili, Altındağ ilçesi, Aydınlıkevler Mahallesi, Kovan Caddesi, Arı Apartmanı, No:1/1 posta adresinde konumludur. Taşınmazın bulunduğu bölge işçe merkezinin güneybatısında yer almaktadır. Bölgede 4-6 katlı apartmanlar bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu Şehit Cemalettin Caddesi üzerinde ticari yoğunluk düşük seviyededir. Bölgenin kamu yararından istifadesi tamdır. Taşınmaza özel ve toplu taşıma araçları ile ulaşım mümkündür.

Not: Taşınmazın tapu vasfı düğün salonu'dur. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.