Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Ankara Altındağ Ali Ersoy Mahallesinde 289 m2 Depolu Dükkan

Şirketten 289m2

Özellikler

Tapu no 8856
Pafta 0
Ada 23323
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 11
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 4
Bağımsız Bölüm 10
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır

Adres

Ali Ersoy Mah. Celal Esat Arseven Cad. No:29 Zemin ve 1. Bodrum Katta Dükkan-Depolu Nitelikli, 10 Nolu Bağımsız Bölüm Altındağ / Ankara

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz, Ankara İli, Altındağ İlçesi, Ali Ersoy Mahallesi, Celal Esat Arseven Caddesi üzerinde konumlu 29 kapı no'lu binanın 1. bodrum ve zemin katında yer alan 29B kapı no'lu (10 bağımsız bblum no'lu) depolu dükkandır. Taşınmaz Malazgirt Caddesi, Taşdelen Caddesi, Ali Ersoy İlkoğretim Okulu ve Ali Ersoy Camii'ne yakın mesafede yer almaktadır. Yakın çevresinde benzer özelliklere sahip zemin katları iş yeri, normal katları mesken olarak kullanılan 5 - 10 katlı binalar ve kısmen boş parseller yer almaktadır. Konumu, ulaşım kolaylığı ve ana arterlere olan yakınlığı taşınmazın değerini olumlu yönde etkilemektedir. Bölge, Altındağ Belediyesi sınırları içerisinde yer almakta olup tamamlanmış altyapıya sahiptir.
Özellikler: Taşınmaz binanın 1. bodrum ve zemin katında yer almaktadır. Taşınmazın zemin katı 17. Cadde cephelidir. 1 bodrum katı ise kot farkından dolayı yol kotu üzerinde yer almakta olup arka cepheden Celal Esat Arseven Caddesi'ne cephelidir. Taşınmaz mimari projesine göre toplam brüt 289 m2 (1. bodrum: 142 m2, zemin: 147 m2) kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın 1 bodrum katı oto yıkama bölümü, personel odası ve WC, zemin katı ise; açık alan, 2 adet ofis, mutfak ve WC hacimlerinden oluşmaktadır. İnceleme işlemi dışarıdan yapılmış olup, iç mekan özellikleri tespit edilememiştir.
Taşınmazın konumlu olduğu bina; 3 bodrum, zemin ve 3 normal kat olmak üzere toplam 7 kattan oluşmaktadır. Toplam 11 adet bağımsız bolum bulunmaktadır. Bina ana girişi yerinde mimari projesine uygun olarak zemin kat seviyesindedir. 
Not: 27/07/2005 tarihli yapı ruhsatı mevcuttur.