Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Amasya Merkez'de 4+1 163 m2 Daire

Bankadan 4 + 1 163m2

Özellikler

Tapu no 5192
Pafta 0
Ada 908
Parsel 16
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 2
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Şeyhcui Mahallesi, Uhud Caddesi, Diriliş Apartmanı, No: 30/8 Merkez/ Amasya (UAVT: 2023964543)

Açıklama

Ulaşım: Uhud Caddesi üzerinde Hz.Ömer Cami istikametinde kuzey yönünde 570 m ilerlenir ve değerleme konusu taşınmaza ulaşılır. 

Özellikler: Konu mülk bina içerisinde 3.katta konumlu 8 bağımsız bölüm numaralı çatı katlı meskendir. Bina giriş kapısı alüminyum doğrama, bina içerisinde merdivenler ve sahanlıklar mermer kaplamadır. Merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Duvarlar alçı sıva üzerine plastik boyalıdır. Ana gayrimenkulde asansör bulunmaktadır.Çevre düzenleme ve peyzaj çalışmaları  tamamlanmıştır.  göre brüt 163,00 m2 kullanım alanına sahiptir. Konu taşınmaz mimari projesine göre 3.kat 1 adet salon, 3 adet oda, mutfak, antrehol, 1 adet banyo, wc, 2 balkon 128 m2 alanlı , çatı kat 1 oda, hol, 1 banyo, 1 teras yaklaşık 35 m2 alanlıdır. Ayrıca 6 m2 teras bulunmaktadır. Gayrimenkulün iç mekan özellikleri görülememiş olup standart daire kabülü yapılmıştır. 

Taşınmazın yakın çevresinde, Hz Ömer Cami, Çelebi Mehmet Ortaokulu, Amasya Eylül Kız Öğrenci Yurdu, Akşemsettin İlköğretim Okulu, Akbilek Ptt ile site/apartman tarzı yapılaşmalar bulunmaktadır. Yapılaşmanın artmakta olduğu bölgede sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçlar kısa mesafelerde karşılanabilmektedir. Bölgeye olan ulaşım özel araçlarla, yaya olarak ve toplu taşıma araçları ile kolaylıkla sağlanabilmektedir. Bölge orta ve yüksek gelire sahip kişiler tarafından tercih edilen bir bölge özelliği göstermektedir.