COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Amasya Merkez Şeyhcui Mahallesinde 79 m2 Dükkan

Bankadan 79m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11483
Metre Kare 79m2
Ada 1377
Parsel 11
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 6
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm 1
Bulunduğu Kat -1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Şeyhcuii Mahallesi, Şafak Sokak, No: 3/A Merkez/AMASYA

Açıklama

Ulaşım: Şafak Sokak üzerinden batı istikametinde yaklaşık 80 m ilerlenir ve sokağın sağ kolu üzerinde yer alan taşınmaza ulaşılır. Konu gayrimenkulün üzerinde bulunduğu sokak ticari hacmi orta seviyede ve ticaretin az olduğu mevkiidedir. Taşınmazın yakın çevresinde Fatih İlkokulu, Amasya toki konutları ve Akmescit Cami yer almaktadır. Taşınmaza toplu taşıma araçlarına gün boyu kolayca ulaşmak mümkündür. Amasya Belediyesi İmar Planı içerisinde yer almaktadır. Taşınmaz, Şafak Sokak üzerinde konumlanmış olup, taşınmaz yakın çevresinde okul, site tarzı yerleşimler mevcuttur. Bölge genellikle konut fonksiyonlu gelişmiştir. Doluluk oranı % 80 dolaylarındadır. Yapılaşma genel olarak konuta yöneliktir. Cadde cepheli parsellerde, zemin katlar ticari kullanımlı olabilmektedir. Yakın dönem içerisinde bölgede ve değerleme konusu taşınmazın değerinde önemli bir değişim beklenmemelidir. Bölge genel olarak orta gelir grubuna hitap etmektedir. 

Özellikleri: Taşınmaz Safak Sokağa cephelidir. Taşınmazın cephesi yaklaşık 5,85 m, derinliği 12,65 m olmak üzere brüt 79 m2 büyüklüktedir. Dükkanın vitrini alüminyum doğrama çerçevelidir. İnceleme işlemi dışarıdan yapılmış olup iç mekan özellikleri tespit edilememiştir.
Taşınmazın içinde yer aldığı ana taşınmaz 
betonarme karkas olarak, ayrık düzende yapılmış 5 katlı binadan oluşmaktadır. Binanın cephesi akrilik dış cephe boyası ile boyanmış, merdiven ve sahanlık kaplamaları mermerdir. Binalarda asansör mevcuttur. Bina giriş kapısı bodrum katta ön cephede yer almaktadır. Merdiven basamak kaplamaları mermer, korkuluklar alüminyumdur. Binanın otopark ve çevre düzenlemesi tamamlanmış durumdadır.

Not: 10/03/2004 tarihli yapı kullanma izin belgesi (iskan) bulunmaktadır.