COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Amasya Merkez Şeyhcui Mahallesinde 246 m2 Dükkan

Bankadan 246m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 9497
Metre Kare 246m2
Ada 899
Parsel 15
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 3
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm 8
Bulunduğu Kat -1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Şeyhcui Mahallesi İlteriş Sokak No:2/A (UAVT:3153729946 8 B.B.Nolu Dükkan)Merkez/Amasya

Açıklama

Ulaşım: Türkistan caddesi üzerinde batı yönünde Çelebi Mehmet Ortaokulu istikametinde ~850 m ilerlenir ve caddenin sol kolu üzerinde, İlteriş sokak ile Türkistan caddesi kesişiminde yer alan değerleme konusu taşınmazlara ulaşılır. Taşınmazın yakın çevresinde, Çelebi Mehmet Ortaokulu, Hüsnüşah Hatun Yüksek Öğrenim Kredi Yurtlar Kurumu, Özel Eylül Kız Öğrenci Yurdu, Amasya Üniversitesi, Fatih İlkokulu ile site/apartman tarzı yapılaşmalar bulunmaktadır. Yapılaşmanın artmakta olduğu bölgede sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçlar kısa mesafelerde karşılanabilmektedir. Bölgeye olan ulaşım özel araçlarla, yaya olarak ve toplu taşıma araçları ile kolaylıkla sağlanabilmektedir. Bölge orta ve yüksek gelire sahip kişiler tarafından tercih edilen bir bölge özelliği göstermektedir.
Özellikler: 1.Bodrum Kat 8 B.B.Nolu Dükkan; bina girişine göre sol cephede konumlu olup, dükkan nitelikli taşınmaz ana yapının 1.bodrum katında 
yer almaktadır. Dükkan 246,00 m2 brüt kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz halihazırda kullanılmamaktadır. Taşınmazın elektrik, su ve haberleşme tesisatları mevcut ve kullanılır durumdaki gayrimenkulün ısıtılması doğalgaz (kombi) ile sağlanacaktır. İnceleme işlemi dışarıdan yapılmış olup, iç mekan özellikleri görülememiştir. 
Taşınmazın yer aldığı 899 ada 15 parsel 704,63 m2 yüz ölçüme sahip olup, parsel üzerinde ayrık 
nizamda betonarme karkas inşaat yapı tarzında 2.bodrum+zemin+3 normal kat olarak proje ve inşa edilmiştir. Ana gayrimenkul 2.bodrum+zemin+3 normal katlı olarak inşa edilmiş olup yaklaşık 2 yıllık binadır. Binanın, 2.bodrum katında 9 bağımsız bölüm nolu depo, 1.bodrum katında 8 bağımsız bölüm nolu dükkan, zemin katında 7 bağımsız bölüm nolu dükkan, bina girişi, 1.normal katında 1 ve 2 bağımsız bölüm nolu meskenler, 2.normal katında 3 ve 4 bağımsız bölüm nolu meskenler, 3.normal katında 5 ve 6 bağımsız bölüm nolu meskenler olmak üzere ana gayrimenkul toplam 9 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina giriş kapısı camlı demir doğrama, bina içerisinde merdivenler ve sahanlıklar mermer kaplamadır. Merdiven korkulukları alüminyum doğrama mamüldür. Duvarlar alçı sıva üzerine plastik boyalıdır. Ana gayrimenkul asansörlü olarak planlanmış olup, asansör çalışır durumdadır. Çevre düzenleme ve peyzaj çalışmaları tamamlanmıştır.
Not: 22/04/2015 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.